Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hello mawerick!

Üdv neked is! Igen, örülnék, ha meg tudnád kérdezni az üléstakaró idomot, mert komolyan érdekelne. Egyébként igazad van, a gyári idomoktól nincs jobb, de félteném "öket" a ringen. Most éppen egy Sebimoto idomgarnitúrát fabrikálok a mocira. Van vele munka, de egész jó minőségű. Szóval, ha megtudod kérdezni az üléstakarót a pocimaci@freemail.hu e-mail címre is üzenhetsz. Köszönöm a segítséged! Üdv!
pocimaci!
Ezt a kört én már megfutottam. Ha igényes vagy a gépedre, és szépet akarsz akkor sajna marad a gyári. mert az összes többi szart sem ér. Viszont van egy ismerősöm tavaly összecsukta a mociját, de az
üléstakarója nem volt rajta. Ha gondolod megkérdezem tőle, hogy megvan e még neki és mennyit kér érte.
Üdv!
okok,én is végiggndoltam, tényleg hülye ötlet volt...
bele ne rakjad... egy pitbike allig fér be sztem...
szerintem is oltári baromság lenne belegyömöszkölni..
az kizárt dolog hogy abba beférjen...meg berakni ááá csak kárt tennél az autóban is meg a motorban is
Hello! érdekel, Pisa-ból (Olaszország) és Budapest lenne az uticél...ha nem akarod nyílvánosan mondani, akkor a crono125@freemail.hu ra is írhatsz...köszi
Szia!

Szerintem nem! Motorszállítással foglalkozom, honnan kellene hozni a motort? Zárt furgonnal dolgozunk, profi lekötésekkel, teljes ügyintézéssel. Írj ha esetleg érdekes a dolog.
sziasztok, lehet hogy hülyén hangzik, de befér egy 900 rr egy ford focus combi csomagtartóba szerintetek? merrt külföldön szeretnék venni ,de nem tudok mással kimenni érte...
Sziasztok!

Az első kerékhez kellene nekem tengely meg a távtartók, csavar. Tud vki esetleg? A tengely lenne a legfontosabb!
Szasztok !
Tud valaki 04-es 1000 rr-re hátsó üléstakaró idomot? A gyári kicsit borsos. Szinte minden megoldás érdekel! Köszi!
06203671879
Hali!

Tudtok vkit aki csinál első sárvédőt carbonból?
Az a baj nekem ebből a töredéke sem kell :(
Első sárvédő,fejidom,első lámpa,gázmarkolat,plexi,hasidom,minden szigetelés,tankborítás,első-hátsó ülés,farokidom,kipufogó,exup szelep,hátsó lábtartók,hátsó lámpa,4db index,hátsó rendszámtartó komplett.Kb. ez van.Irány ár 370000ft.
Hali mindenki!

Kaptam itt egy oldalt de a pali azóta sem ír vissza.

Van valakinek ebből valami :
A lenti képen látható motorról lenne szó.

http://www.bikez.com/pictures/...

Jobb oldali tükőr komplett, Fejidomtartó konztol, Gázbowden huzó, Kormány vég belseje, kormány súly vége, kormány csavar.
Valamint ha vannak esetleg gumi anyák és csavarok .
És az egész mennyibe fájna?:)
Sziasztok!2005-ös Honda 1000RR -hez keresek komplett idomszettet(fejidom nélkül)Repsol elönyben(na jó ,bármilyennek örülnék) sanya01@citromail.hu cimre kérek értesitést ill árajánlatot!Köszi

Sürgös lenne mert itt a "tavasz"
Barátomnak van egy piros fekete gyári idomszetje eladó lámpákkal és sallangokkal.Mikor megvette leszedett róla mindent tehát teljessen hibátlan a cucc.Csak egyben adja el!
Sziasztok!

A barátom hétvégén elesett a motorjával és érdeklődnék tud e vki segíteni:

A motorja a lenti linken található. (szín miatt mert jobb oldali idomok épek maradtak)
http://www.bikez.com/pictures/...

Ehez lenne szüksége bal oldali idomokra egy jobb oldali tükőrre, és egy bal oldali "kormánysúly" nem tudom ez a rendes neve ami a kormány vége...

Ha vki tud vmit kérem jelentkezzen és irányárat is ha tud mondjon.
hy!

nem, nem én voltam :P (konczy edina volt)

szólj ha jössz miklósra aztán motorozunk már csak 2 hét
Tuning, kinek van miklóson repsol fényezéses 125RR-je?? Jó nagyot köszöntem rá, valamiért azt hittem te vagy:-(
én azt hiszem hamarosan hozok az enyémre.
HALI

HA valaki tud valamit az uj CBR-röl már ezt ugy értem hogy valakinek van és mi vélemenye?
Sziasztok!

Eladó 1 REPSOL bőrdzseki 54-es méretben , megkímélt állapotban.

Érdeklődni kako.pal@chello.hu e-mail címen