Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok. Nemrégen húzom a fülét egy cbr600F nek. (2006.modell 3600km) Annyit kérdeznék azoktól akinek ilyen van, hogy a motor hangjában hallható-e közelről (modjuk mellette állsz moci alapjáraton) egy kis cirippeló hang mintha tücsök csücsülne a blokkban. esetleg ilyen apró pénz csörrenés szerü de minden képpen kicsi olyan fémes csörgő hang. Mondanám hasonlít ahhoz is mintha a kipufogó kifújna de nem az. Lehet hogy természetes innyektor vagy szelep keltette ciripp ez?
Sziasztok. Van egy eladó 1000RR gyári plexim. Van rajt karc de ha valakinek kell úgy megpolíroztatom olyan lessz mint az új:o) 10 alatt nem adom, de cserélném 919 (1998) gyári vagy túra plexire. Van egy SV650 plexim is. Meg egypár 600 F4 idomom (farokidim, oldalidom, SVelső sárvédő, stb) Ha valakinek kell valami vagy van plexije nekem írjon. Csákány
Már leszedtem THX :)
Köszi!
Persze: info@danger.hu
Valami kontaktot tudnál dobni? Köszi!
Nincs leaprítva, de nem is az én művem, a páromé... Én csak szeretnék már visszaülni a sajátomra, mert amíg nincs kész az övé, addig utaskodhatok...
Danny muta lécci róla képet. Engem is érdekel a dolog.
Mi tudunk hozni olasz gyártmányút, ha nagyon leaprítottad... gyakorlatilag gyári színvonalú a cucc.
Ha eltört meg kell heggeszteni. Enyém is olyan már sajna.
Sziasztok!

1000RR-hez keresnék segédvázat! Aki tud segíteni, annak előre is köszi...
ott a videón pár kép igaz nem a legjobb de majd a szentmiklósi napok lesznek ott a topon
És jó volt a Majális?
szia Taz72 sajnálattal hallom a hírt ha még is jössz kocsival vagy vala hogyan kinnt leszek megismersz úgy is
Tuning, sajna történt egy kis balesetem:-( Szombaton ismét Visegrádon voltam..... Ez most nem sikerült valami jól, az egyik kanyar alattomos hozzáállást tanusított a szakmai tudásommal szemben:-) Na persze benne volt a hülyeségem nagyon keményen, mert túlságosan csapattam. Úgyhogy elfeküdtem.Egy két kütyü leesett, de haza tudtam menni vele. Pénteken viszem szerelőhöz, ahol nagyon szeretnek már engem, mert erősen hozzájárulok a cég profitjához.
Hali!

Nincs vkinek 05" 1000rr hez user manual?
Mihez grat?
pedig azt hittem hogy te vagy az TAZ72 amúgy készülj mert május1étől az epres kertben motoros találkozó 8-9 órától engem megtalálsz mert ott leszek le van már zsírozva jah és fokozottan vigyázz mikor ott a fűvön kanyarodsz be a foci pályához mert ott elszokták egy páran reggel a harmatos fűvön dobni a vasat
Gratulálok.
Hali Tuning. Vasárnap biztos hogy nem én voltam, mert szombaton alsóörsön voltam megemlékezésen, rögtön utánna Visegrád kanyarvadászat, és olyan szinten elfáradtam hogy átdöglöttem az egész vasárnapot.:-)
Szasztok!

Tegnap délután mentem haza Szegedről autóval és mutattam egy Repsolos FireBlade-es tagnak h gázgáz és adott 1et tiltáásig... Pfffffff aszittem magam alá hugyozok! PENGE VOLT ! Ja és ha az illettő fennvan itt a fórumon akkor üzenem neki h kössz
Taz72 vasárnap nem te motoroztál a városban ?
hali!ha tud valaki 1000rr-re dobot akk az légyszi szoljon!msn-em:stohladam@hotmail.com a tel számom 0620371-50-55