Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szia Voice



Nagyon jok a képek,bár videonak jobban örülne az ember.De hát az ember már csak ilyen,telhetetlen.Szerintem a többi forumozo nevében is irhatom,köszönet a képekért.
Sziasztok!

Találtam pár jó emléket a múlt nyárról, remélem nem baj, hogy megosztom.

Páran kétségbe vonják XX sportos vénáját. Taszári gyorsulási versenyen még a 2006-os R1-nek is odatett, természetesen teljesen gyári állapotban.

Egyedül egy full tuningos Yoshimura gsxr-750 tudta legyőzni.

Persze a vezetője most volt életében először gyorsulásin :)

http://www.nitrocity.hu/module...
Sziasztok!
Nekem már vot XX-em.Naon jó vas volt a kicsi.
Most ismét szeretnék 1 et.
Van egy Renault Clio RSi 1993-as.1800ccm.
Szivessen elcserélném egy Xx-re.
Ha valakit érd irjon!!!:)))
Milyen szépek lennének a garázsba a 600RR-el :))))))
Üdv: Yoshi
Nem sokkal drágább az iridium gyertya, mint itthon a sima kerámia =)
IMR9A-9H
Minden igaz, ilyen kell XXbe. Nekem is mondtak horror összeget a 400asba, (7-8ezer/db) de azért csak szereztem tizen-egykétezerért 4db NGK IX-et
Ennyit Magyarországról
Az olajrol annyit,én Castrolt használok(félszintetikusat),ez szintén bejött anno a Suzukinál.Viszont az enyémnél,ha eléri az üzemi höfokot(82-85 fok) vagy a felett van a viz,akkor a válto keményebbé válik(nem olyan vaj puha mint 80-fok alatt.Pedig nekem azt mondták a Hondának hiresen jo,és finom válltoja van.Attol függetlenül,még mindig jobb mint bármeijk modern rizskályháé (nem fordul másfelet a kerék ha egyesbe teszem).
Szia Voice

Nekem azt rebezsgették,hogy a Ferodo minöségileg egyenlö a gyárival.Viszont olcsobb.Én itt a Motorradba találltam KCB(elnézést ha rosszul irtam)fékbetétet.Anno Suzukiba bejött.Egy probát megér,és egy árba van a Ferodoval.
Sziasztok!

Szeretnék a fékbetét témához hozzászólni, tapasztalatok alapján.

Nekem még a gyári van bent, 2006-os a motor, kíváló, és fog.

Barátomnak cserélték elöl-hátul, goldfren, vagy newfrenre kb 5000 forintos árkategória. ÉLETVESZÉLYES, főleg ahogy Ő használja a motort.

Nekem hátulra ezt az olcsóbbikat tették be a 6000km-es szervízen, mert csak az volt, és másnap indultam horvátba. Azóta nincs hátsófékem, azaz van, a Dual cbs miatt :)

Ferodo márkát mennyire ismeritek?
Megkérdezem a gyári árát is, más forrásból talán lesz egy kis kedvezményem.

Valamint milyen motorolajat használtok?

Nekem új kora óta GN4 van a motorban, most tartok 9400-nál, olajfogyasztásom 0, és semmi oda nem illő hangot még nem adott a motor. Igaz ritkán van 6000 felett a fordulatszámmérő.

Kaposvári vagyok, itt a környékben van még 2 XX, talán lesz egy harmadik is ha sikerül eladni a CBF-et :)
Tisztelt Urak!Nincs vkinek esetleg olyan törött km órája aminek jó a sebbesség kijelző kvarc része?illetve van -e jobb oldara oldal idomotok?ugyanis jobbra döltem a kicsimel és már csak e két dolog hiánycikk hogy guruljunk.tudtok segiteni?
zambo.roland@freemil.hu
Szi Maistear

A beszerzési forrás,Suzukinál dolgozik egy Tibor nevezetü szerelö(régebben a Honda Sallerbeck-nél munkálkodozz).Ö emlitette hogy tud gyertyát.Ha fel hivsz megadom az elérhetöséget.Tel:06-30-9446636
Szia Milka 1!

Nagyon jó az ár az eredeti gyertyáért. Megtudnád mondani, hogy hol ennyi az annyi?
Nekem olyan 6800-7000 körül mondták, és a Louis-ban Bécsben is olyan 4-5000 körül van.

Köszi!

Hy!
Szi Zsozso!

Köszi a gyors választ, a szám megvan de jó lett volna a használt is.
Szia Stelli!
Már nincs eladtam.De megtudom adni a Finster Csaba számát, és csinál neked.
Nagyon szépen köszönöm a segitséget.Viszont gyertyát tudok 2.500FT-ért/db.(gyári)Legalábbis ezt igérték.
Majd elfelejtettem, a lényeg nekem is előtte gyári Nissin betétek voltak benne és nem nagyon éreztem különbséget, már van bennük 5000km de még sztem 3-4000-et tuti elmennek, és a tárcsát sem eszi látványosan attól hogy szinter cuccos. Melegedése átlagos nem nagyon akar felpuhulni vagy mászkálni a nyomáspont, ez nem egy busa (elnézést az érintettektől) hogy nagyon fosni kéne a fékezéstől, merthát 6 dugó kontra 3 dugó dehát a miénk Nissin és verhetetlen főleg ha néha kicserélik benne a fékolajat mondjuk 5.1 -esre. Minden jót mindenkinek és jó időt mihamarabb.

H O N D A
Üdv Milka
Hát ez igaz minden K. drága hozzá Pl: egy NGK gyertya 4500huf körül van és ez nem semmi (összehasonlítás képpen haver 954 RR-jébe ami injektoros meg amerikai meg minden abba kerül 2400 ba) szóval ez van. Amúgy egyáltalán nincs panasz a Ferodo betétekre pl volt hogy 280 nál elkezdett ugrálni előttem az úton egy "aranyos" nyúl, persze azonnal satu fék és igen keményen helyt állt de hegyi csapatásoknál sem volt vele baj hátra elég bele a sima utcai is 5500 huf, de előre mindenképpen érdemes megvenni a komolyabbat. Hasonló jó kompromisszum még a Lucas (50-es évektől gyártanak fékcuccokat),
Érdemes szétnézni sztem itt:batszimotor.atw.hu elég sokmindenük van és el is küldik amúgy minden Kunmadarasi versenyen ott vannak, ők támogatják a streetfighterek nagyrészét krémjét, Angyal, Mókus HidiMiki, szóval nem amatőr kispályások és persze gumi hegyek vannak náluk én mindent tőlük veszek évek óta és nem csalódtam még.
Szi a Sanyi

Hidd el énis megvenném,söt eddig minden vasamba megvettem.De ettöl az ártol leültam.Külömben a Ferodot ajánlották nekem is,abbol is a szintert.Azt 7.400Ft -ésrt meg tudnám szerezni.Ez azért nagy külömbség.Viszont ha te ilyennel lassulsz,érdekelne milyen(fék hatás,kopás,melegedés,).
Szia Dannyboy

Nem tudom mennyire jo az infom,de nekem 17.000Ft/2 darabot mondtak.Kell ugyebár 3X2 db=3X17.000FT.Na nekem ez a sok.Bármibe olcsobb a gyári fékbetét mint ebbe a vasba.
Hy All!! Jelenleg nekem egy garnitúra Ferodo szinter-betét van benne (tehát a félutcai fél sport) asszem 9 körül volt párja, de 11000huf körül van a gyári én legközelebb megveszem a gyárit inkább. A mostani sem rossz dehát Hondáék ezt találták ki hozzá, tehát az lehet a legtutibb és nem egy (ökör) ára.
Milka, mennyit kérnek a gyáriért, hogy ennyire kizárod?
Szia Zsozso én Stelli vagyok.
Megvan még az a két Finster dob?!
Érdekelne.
Köszönöm szépen!
Sziasztok

Segitséget szeretnék kérni abba,hogy milyen fékbetétet vegyek az XX-be.Eddig a gyári volt benne,megvoltam elégedve vele,de csere érett lett.Hátha valakinek van tapasztalata ebbe.Nem ártana ha nem kerülne egy kissebb vagyonba(gyári ezért kizárva),tapadni is valamelyest,és nem kopna el 6.000-8.000 km alatt.

Elöre is köszi a segitséget.
Űdv!

Ezen az oldalon található ilyen plexi http://www.motorline.hu/index_...
Hello!

Már így vettem hogy ez rajta volt!!De egy pár sorral vagy oldallal lentebb volt ehez hasonló plexi amit árult valaki!!
Szia!

Azt szeretném kérdezni, hogy a túraplexit hol vetted a Vasra? Keresgéltem sok fele de ilyet nem találtam még itthon.

Üdv.: Maistear