Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

jaaa..... tényleg... hétfő van...

LX
A táskárol volt szo, nem a tank börröl
Te Kozmax,

mé" mennnyyyyen a Corsaroba, mikor most akarok neki egyet eladni? Használt ugyan, de óócsssóóbb Bár Lacinál újat kap ez tény... 27E-ért

LX
Elmész a Corsaroba és vásárolsz és felcsatolod
Szia,

mondjuk 15. De hogy hogy kell felrakni rá a táskát azt sajnos nem tudom, mert ez a bátyámé volt....

LX
Enyém a verda...mennyit kérsz a tankbőrért? Táskát hogyan lehet ráaplikálni?
Szia!!!

Nekem most nyáron lesz 2 éve hogy egy XX-et hajkurászok, de én csak jókat tudok elmondani róla!
Bár igaz hogy kisebb mociról ültem át és nagy se vagyok 175 cm, de teljesen jó még igy is a motor.
A gyorsulásáról és kanyarvadászati képességiről csakis jókat tudok mondani. Semelyik kanyar sem tudott még eddig megviccelni, mégha valamiért is másik ívet kellett hogy válasszak! Bár sajnos az alföldön lakom igy hegyi pályákon még nemigen volt szerencsém tesztelni, de szerintem ott is megállja a helyét!

üdv
Sziasztok!

Érdeklődnék, hogy XX mennyire alkalmas döntögetni, gyorsulgatni?

Mindenképpen ilyen nagy kategóriás motort szeretnék venni, régi 1000F után ez a következő lépcső.
Sokat megyek két személlyel, messzire. Egyedül attól félek, hogy ugyanolyan nehéz dög lesz mint az CBR1000F.
Van róla tapasztalatotok?
Hali Keselyű,

tiéd a verda? Csak azért kérdezem mert van egy eladó bordó tankbőröm! ha érdekel...

LX
mindjárt itt a tavasz..:-)
igen ismerős. Sajnos. A bátyámé volt, és én "ajándékoztam" a sulinak hogy szétszedhessék a blokkot.
tudom hogy nem akartál megbántani. viszont legközelebb ha ilyen képet látsz jusson az eszedbe hogy esetleg egy hozzátartozó sebeit tépheted fel vele ha a netre közszemlére teszed! Nem véletlenül nem fotóztam le... nem nagyon akarom többet látni.
Nem haragszom.

LX
bocs Lx csak most olvastam a moderátor forumot, elnézést kérek mégegyszer nem tudtam.
bocs ha esetleg megbántottam vele vkit, nem volt szándékos, a motorszerelő suliba hozták be gyakorolni ott csináltam a képet.
mért ismerős vkinek?
Urak, Hölgyek!

játszunk olyat, hogy nem teszünk fel oylan képeket amiben törött zúzott motor van. a saját nyomort - képet, sztorit igen, de másét ne.
ki tudja mikor kit érint, mikor kit nem. így minden utólagos fájdalom elkerülhető a jövőben.

számítunk rátok!

köszi
EZT HONNAN KAPTAD????????????????
egy kicsit leharcolt xx
kép törölve
én shell advance vsx ultrát használok az xx-embe
heló nono. nem akarlak elkeseriteni de nem fogják a gyári szint eltalálni. tapasztalat. a gyár ugy csinálja hogy inkább vegyél újjat
Üdv,

nekem shell (szintetikus, típusára már nem emléxem) volt benne amíg XX-em volt

LX
Üdvözlök mindenkit!
Milyen olajat használtok az xx-be?
Akkor nem kérek, bí-bí-bí!

tőlem nem kell bocsánatot kérni... csak azért szóltam hogy lássa ha neki írsz...

LX
Rednben, bocs!
209210350 attila