Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szia ati

Nagyon szivesen,holnap kapok egy kávét cserébe!
Szia Maistear!
Csak kíváncsi voltam azert tettem fel a kérdést de kössz a választ.Szerintem is egy jó csapat ez mert így ahogy a fórumon dumalgattunk már azert abbol is sokmindent lelehet venni.Úgyhogy azon leszek hogy holnap mindenkivel jó barátságot kössek és minél töübb kilométert tudjak veled és a többiekkel együtt gurulni.Várom a holnapi napot.Mindenkinek minden jót.
Szia Adamh!

Engedd meg, hogy a kérdésedhez hozzászóljak. Én 25 vagyok, de nem hirdetem . A Szegedi túrán ismertem meg a csapatot, és nem éreztem, hogy kilógnék a sorból! Nagyon közvetlenek, segitőkészek, lehet tőlük tanulni, néha teljesen olyan érzésem volt, hogy már évek óta ismerem Őket. Ugyhogy ilyen miatt ne aggódj, szerintem.

Üdv.: Maistear
Üdv Milka!
Szerintem tudok menni de ha esetleg mégis közbejönne valami akkor megprobalom megoldani vagy majd valamikor máskor össszefutunk.Csak egy kérdés:átlagéletkor gondolom jóval több mint az én életkorom.Nem fogok nagy on kilógni a sorból a 20 éves fejemmel?:)minen jót üdv.:ádám
Szia Milka úr! Parkolás megoldva.Köszönet a segítségért!
Szia Winchi


Köszike a jokivánságokat,remélem mihamarabb jössz teis velünk!
Szia Adamh


Munden oké,semi gond!De te azért gyere!
Napos jó időt
kanyargos utat
remek dölés szöget
kordában tartott lovakat!

Jó mocizást.
Üdv Milka

Csak annyi, hogy csak a gép meg én mennék a pécsi túrára mert úgy alakult a dolog hogy nem tudok 2 személlyel menni de gondolom nem gáz. csak láttam a nevem a listan meg h +1 fő na csak ezert írtam h az a +1 fő az törölhető ha gondolod.Csak szoltam de gondolom nem olyan fontos.aztan ha annyiban változik a dolog h nekem sem jó akkor még holnap estig megÍRom a forumon ha netan olyan dolog lesz ami miatt elúszik a pécs bár bánnám nagyon de ha mégis így lesz akkor egy másik túrán megismerkedünk majd biztosan.
Üdv mindenkinek:adam
Hát ebbe a fuvaros témába nagyon bele trafáltál ezt én is így gondolom.Na de majd vasárnap jól kitárgyaljuk a dolgokat.
Meastear


Nincs is evvel semmi gond,ji ilyeneket is olvasni.Érdekesség képpen föleg.
Dodo


Viszont akkor mennyünk a dögökkel,abbol öt is tudja ezt a loeröt produkállni!
Oké, majd meglesem! Köszi.
Dodo


Pontosan!
Mint már emlitettem nem a motor számit,hanem az ember!És ha még fuvarozik is,az plussz jo dolog.Már csak azért is,mert ilyenkor rájövök nem egyedül vagyok hülye.
Maister


A turán lesd meg enyémet.Ha tetszik szerzek neked is.Szerintem tuti,kétrészes,garantálltan nem ázik be,nagyobb esönél se(ki lett probállva),és nem karcol,mert gyárilag bársony az allja.
A YAMAHA WORDben van 25% kedvezményem,és ezért ott szoktam vásárolni.
Nekem meg kimondottan tetszik ez a sok lóerőtől duzzadó motor így eggyűtt.
Szia Dodo!

Ez igy természetes elvégre motorosok vagyunk mindannyian.
Csak érdekességként irtam.
Az xx és a busa szépen megférnek egymás mellett, na meg a tulajok is. Ez így szép és kerek.
Nem nem vagyok!

Csak szeretem a motorokat,és amikor van időm 1 kicsit foglalkozni a témával ezt teszem.
Kéne vennem 1 tanktáskát. Mennyibe fáj 1 jó minőségű (nem karcolja össze a tankot de lehetbele pakolni+praktikus is) táska? Mégis csak szebb a VAS a doboz nélkül.
Szia Maistear


Arthur barátomnak,természetesen HONDÁJA VAN,CBR 600RR(egy kicsit köbcenti szegény,de mégis honda).Tompit nemismerem,de mivel Menya irta fel,valoszinüsithetjük,hogy busa.Tehát 8-8 az állás.
Mindenesetre,hihetetlen mikre van idöd,meg kedved!Mond te nem APEH-os vagy véletlenül?
Szia Maistear


Arthur barátomnak,természetesen HONDÁJA VAN,CBR 600RR(egy kicsit köbcenti szegény,de mégis honda).Tompit nemismerem,de mivel Menya irta fel,valoszinüsithetjük,hogy busa.Tehát 8-8 az állás.
Halihó mindenkinek!

Milka Tompinak, és Arthurnak milyen mocija van? Éppen készítettem 1 kis listát a szombati gurulás résztvevőiről, és ha nekik Busájuk van akkor is 7:7 az állás BUSA:XX + az SV. Bár ez nem verseny akkor is érdekes.
Ja ha összeadod a mocik GYÁRI teljesítményét akkor közel 2500 LE lesz jelen a túrán!
Azé az nem semmi...
Szia xxman



Ennek nagyon örülök,és bizok benne,igy már nem lessz akadálya nálad a szombatnak!Az árat nem kérdezem,mivel a "88. bontoba"kaptál,tehát biztos"olcso volt".
köszi de sikerült szerezni a 88.dik bontóba.
Szia xxman


Kersed a Majosházi bontot!azt regélik ott minden van szartol-a repülöig.