Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Elméletileg csak tudják mit csinálnak,gyártanak,terveznek!
Ebben a témában elég régóta a piacon vannak,talán ők foglalkoznak a legrégebben ezzel!
Az biztos hogy egyenlőre az egyfejes lesz feltéve,mivel az jön a szettbe!
Ha nem okés,akkor csinálok hozzá két fejest! Télen esz rá időm!
A scottnal a verdikt hogy a fej erjen a lanckerekre,igy passz hogy porlaszt de ok az okosabbak,nekem egy meg ket fejjel is olajos volt.
Értem Remélem . Meg majd kiderül Tudod : puding effektus!
A láncos topikban azt írták,a hátsó lánckerék úgy mond szétporlasztja! No majd meglátjuk!
Egyébként ha ez így van,akkor mondjuk 200-felett ha megyek (amit ugye sose teszek) akkor az az olaj permet hova kerül?
Ha meg belülről eljut kívülre,akkor ez fordítva is igaz! Nem?
Szetfolyik az simán mindket felere.
Ez engem is zavart, szerintem a belső felét kéne olajozni, onnan fog eljutni kívülre.
Tudom! Semmi gond!
Nem is olvastam ki belőle szekálást!
Igen jókat vihogtunk!
Jah nem is szekálásnak szántam csak elkezdtem írni és ez lett belőle. Jó volt emlékezni arra az estére. Szép emlékek.
Nos első kérdésem a láncolajzóval kapcsolatban!
Nézegetem a képeket,olvasgatok róla.De én úgy látom amit a szettben adnak "egy tűs" a lánckerék külső részénél olajoz! Hogy a bánatban lesz "nedves" olajos,kenve a belső része a láncnak? Igaz plusz pénzért lehet hozzá venni "két tűs" bizgentyűt is.
Igen mától ennyi az ára! De én még 79-euróért tudtam rendelni!
Nincs mit!
Pedig én is megnéztem, az oldalon 99,99 euro-t találtam, ezért is gondoltam, hogy jó lenne.
De mindegy is, mert, ha levenném belőle a kedvezményt, ugyan annyi lenne, mint amiért Te is vetted.
Tudom nem ide való,de hátha valakinek van elfekvőbe a kis fiókban!
Hahóóóóóóóóóóóóóóóóóó!
Keresnék 150-200 liter közötti üzemanyagtankot.
Csak alumínium vagy műanyag érdekel!
Tartóval jeladóval.
MAN típus előnyben.
Tel: 06-30-9446636
Ja és ez a kütyü 79-ero!
Igen megrendeltem ma reggel!
De köszönöm!
Figyu! Senki se tartott pisztolyt a fejemhez hogy ezt csináljam,hogy céget vezessek,tulaja legyek.
Cserébe egy elég jó életszinten tudok élni!
Valamiért valamit!
Néha ilyen is becsúszik!
Szia Milka!
Megrendelted már a szettet vagy még nem.
Mert most kaptam a Louis-tól 20 euro-s kupont, 99 euro feleti vásárlásra szept. 4-ig.
Ha érdekel átpasszolom.
Üdv:
Vimi
ú az nagyon szar. Hajdanán az egyik azóta elhunyt kollégám csinálta azt mikor még telefonnal dolgoztunk hogy számítógép amire a telefonok bejöttek egy igen egyedi hanggal jelezte ha csörög. Mivel orrba-szájba szívattuk egymást. Ezért Ákos Cimborám a telefonomra miközben én éjjel 2-kor aludtam felvette azt a hangot majd másnap hajnali 4-re beállított a hangot ébresztőnek. Hazamentünk és másnap éjjel nagyban aludtam mikor az a szar durva csörgésbe kezdett én meg megriadtam és az ilyenkor kötelező beköszönéssel azaz " Jó estét kívánok Velekey Gergő vagy... ... miben segíthetek?" bemondással úgy megfejeltem a fejem felett lévő polcot mint az állat. De bosszúból felhívtam én is őt hajnali 4-kor és közölte hogy számított rá kint ül kocsmában menjek ki én is.
Az egy jó este volt. szinte könnybe is lábadt a szemem mert ez után 3 hónappal eltemettük szerencsétlent (Lappangó diagnosztizálatlan gyors lefolyású leokémia. 1,5 hónap telt el a diagnózis és a temetés között, korom béli volt és ő is motorozott, kék szalagra is miatta szerettem volna elmenni)
Ááááááááááá hagyd! Csörgött a telefon,oszt nem igazán tudtam vissza aludni.
Mi van Zoli elkerült az állom manó az éjjel ? Hajnali 3/4 2-kor már tentikélni kellene. Mivel az éjszakázásnak sosem nem nincsen igazán jó miértje csak igen ritka esetekben.
Ez jó duma!
akkor kilőve
lácfűrész olajat bárhol kapsz.. de adok én is ha kell stihlt..
Én hajtóműolajjal próbáltam annak idején az enyémet. Hát, a lánc úgy dobta szét, mint ventilátor a hányást.