Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Főleg, mert ott van a savanyúvíz forrás!
Akár ott is ahol tavasszal tudod a bolt parkolójában Füred felőled eső oldal.
Értem én hogy Kék bálna meg erős motor meg minden de azért álljon meg a gyászmenet. Ennyit még te sem bírsz el. De majd maximum az egyiküket átveszem
Ha van igény rá szívesen megmutatom a Szentkirályszabadjai repteret. De az után számomra édes mindegy merre megyünk. 77-esen is mehetünk 71-esen is nekem onnantól kezdve már mindegy.
Üdvözletem az Uraknak ! Érdeklődöm, hogy Veszprémből , hol szándékoztok jönni Tapolca felé? Mert gondolom lementek a Balaton partra, a Tihanyi kitérőt is belevéve? Azért kérdezem, hogy hol csatlakozzak hozzátok??
Akkor mindkettőt. Na erre varjál gombot.
Tőlem lehet ott is azt Józsit meg összeszedjük az északi parton valahol...
Most miért szerintem egy tök jogos kérdés volt
Hülye. Ez övön aluli volt. Háromszor veri ezt kenden ludasmilka le.
Semmi akadálya. Amúgy melyikkel ?
A 9.-ei bulira is Szandival mennék.Nem gond?
Oksa.
Ha jöttök jöttök ha nem nem. Nálunk úgy is mindig nagy az átjáró ház :-) Szomszédban műhely üzemel ha a Zsoltinak épp nincs ember undora akkor 1-2 óránként valami dübörgő vas megérkezik vagy éppen elmegy :-)
Pocses. Mi is lesz a találka pont ? Veszprém aréna melletti OMW kút ?
https://www.google.hu/maps/pla...!3m1!1e3!4m5!3m4!1s0x0:0xcab8ebb65f972597!8m2!3d47.1047401!4d17.9306202
???
Kilencedikét naptárba beìrtam. Csak azt találd ki hovs menjek.
Megkérdem Szandit mit szól az ötlethez. Lehet utána lenézünk hozzád. De ezt még ne vedd ígéretnek.
Egy biztos. Mivel vélhetően arra is megyünk majd. Szóval nekem Gyulakeszin szükségem lesz egy velős kenyérre mert olyan nincs hogyha arra járok oda nem megyek el enni egy olyat.Világ legkirályabb kajája.
Megnézem mindenképp, teccenek az ilyen helyek teccik értenyi!
Ez a hely pedig egy régi orosz laktanyának indult de rendes 10 emeletesekkel vidámparkkal uszodával mozival színházzal templommal mindennel ami csak kellhet. Most meg már csak a reptér üzemel az is csak alaphangon magánkézben. A régi laktanyát meg szépen lassan megeszi a természet.
Mehetünk, a tiszti panellakásoknál voltam már. Meg anno repülőnapon is a családom a Mig-29 (Fulcrum A) légi bemutatóján csak tátották a szájukat.
Én már kiírtam a szabit arra a napra és mutatok megmutatom nektek ha akarjátok a magyar Csernobilt az ugyanis kb 2 köpésre van a találka ponttól. Szentkirályszabadján. Beszarás az a hely. olyan mint valami Zombi apokalipszis háttérdíszlete. Egy komplett kommunista város ahol a természet győzött.
http://www.vaskarika.hu/images...
Én megyek mindenképp ha egyedül akkor is. De remélem nem jön közbe semmi és jönnek a "nagy falu" felől is a megbeszéltek szerint.
Á én a héten nem megyek fel. egymás után 3 hétvégén is felcaplatni sok lesz. De ti lejöhettek ha gondoljátok :-) 9.-ét meg nem elfelejteni :-)
Most szombaton citadella. Valaki jön innen?
Enyém is ott van.