Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Moccnak semmi,de nekem keletkezett már másodfokú égés a combomon. Szó szerint felhólyagosítódott. Azért ez több mint elnézhető tulajdonság. De szólok,így járt már más is!
No erről még nem hallottam.
Akit esetleg érdekel a profilképemen látható kék/fehér bőrruhák és sisakok is eladók (férfi 182/85 kg, női 172/58 kg).
Nem :) Nem bolondultam meg. Több barátom, ismerősöm is meghalt motoros balesetben, de én kitartottam az elmúlt 40 évben a hobbim mellett. Mivel az elmúlt kettő évben 200 km-t motoroztam, talán ezért is döntöttem az eladás mellett. Az biztos, hogy nem megyek messzire a benzin gőztől, hamarosan befigyel egy V6-os kabrió. Remélem azzal is annyira élvezetes lesz a kanyarvadászat a Grossglockneren, mint az XX-el.
Csak most kezdődik igazán...
Ilyent nem szabad mondani, hogy vége. Igaz én is tettem egy kijelentést még 2011 ben a balesetem után, hogy vége mert akkor nagyon befostam nem sokon múlott hogy ne keljek fel többet. De aztán 1 év után ismét nyeregben voltam. Most a 60 taposom és hajrá.
Sziasztok!Nincs valakinek eladó sportkipufogója összekötővel?
Ember! Megbolondultál? Én még csak a 954-et fontolgatom cserére ,de még az sem biztos,pedig én is 66"-os vagyok.Légyszi gondold át mégegyszer
Vagy közutas hókotró
Szia, nézve az adatlapod lehet nekem se a felkészítésen kellene gondolkodnom, hanem az eladáson?
Nem korai még? Nem kell ezt ilyen korán abbahagyni.
Sziasztok! Mindenkinek köszönöm a segítséget, békésen megoldottuk a feszszabályzó szavatosságát. Egyben szeretnék is elbúcsúzni, 40 év után véget ért a motoros korszakom.
abban biztos volnék,hogy szart nem veszel ,az okokat tudjuk..
ez a motorszállítód?
Ki tudja......
Lofaszt
Az zold.
miért is csodálkozom, hogy szopat az élet....
na bassz...
vazz megjött a KIA-ba az új érintőkijelzős spec androidos fej + kamerák + obd... betettem, rögtön kiverte a biztosítékot, hát nem belső zárlatos küldhetem vissza angliába
Az nem a kukás auto?
pár évet még marad, addig bírd ki
most van kettős tömegű-kuplung szett cserén + szerviz, neked már azzal sem kell majd törődnöd
mai napig imádom
bizony vazz