Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Akkor próbáld ki:) Egyébként jól néz ki. De nem ezen fog mulni hogy mennyie akarnak meglátni.
Én még fiatalnak érzem magam, és nem látással van gondom, hanem "látszással"

Szeretek mindent megtenni annak érdekében, hogy a kedves közlekedők mihamarabb észrevegyenek, ezért van láthatósági színű mellényem, láthatósági színű sisakom is.
És pont ezért akarnék a két tükörbe nappali fényt, hogy könnyebben észlelhessenek

Lehet, hogy ez szabálytalan(tudom, hogy két ellentmondó jogszabály van a DRL-el kapcsolatban) de nekem a TDM-en is volt. És senki se kötött bele se itthon se külföldön az elmúlt öt év alatt.
Én öreg vagyok már de az xx világitás még nekem is tökéletes volt De ha neked igy tettszik akkor hajrá.
Fasza, de nem szabályos.
sziasztok,

Az előző masinámon is volt drl, amit nagyon hasznosnak tartok, így tennék az XX-re is.
Van esetleg ezzel kapcsolatban tapasztalata valakinek?

Ez pl nagyon tetszene: http://youtu.be/j2T-b7ClE4M
kis huncut
Nem is ara használnám
Vészvillogó azért nincs rajta mert nem szokott elromlani. Ennyi.
Köszi, ez kiindulásnak jó lesz

Arra gondoltam, hogy addig legalább olvasgatok a mociról, amíg az idő nem engedi használni

Egyébként onnan jutott eszembe, hogy nem találtam rajta vészvillogót

Azért fura ez nekem, mert eddig az összes idősebb és ugye kisebb kategóriás gépemen volt

Persze lehet élni nélküle, csak én szerettem megköszönni az udvarias autósoknak, amikor elengedtek, de mostantól majd intek
Szia Gábor,

Köszi, akkor kezd gyűjteni a cuccokat egy kupacban, aztán majd arra fordulok érte .

K
Jóaz, gáz-fék.kuplung ugyanott van:)
Nekem a képen látható van magyar nyelven.
Szia!
Nekem a képen látható van mar nyelven.
Feltúrtam a motoros cuccaimat és találtam én is magyar nyelvű leírást, írógéppel íródott , szerintem ez volt gyárilag hozzá, mert a szervízkönyvvel egy kupacban volt..
Szia! Megtaláltam a gyári csomagrögzítő csavarokat, a magyar nyelvű kezelési könyv is meglesz valamelyik dobozom mélyén. Senki ne költözzön, őrjítő mire valamit megtalálsz
Hát én még nem találkoztam vele, sehol a neten, általában a Angol meg más nyelv elérhető

Viszont azt soha nem értettem hogy egy csomó gépnél miért veszik el egy ilyen gyári tartozéka a gépnek Egyébiránt egy patika gépnél ami végig vezetett a szervízköny is pl

donzoli:
Akkor én a kivételek közé tartozom úgy látom, mert az én gépemhez van magyar kezelési könyv
Magyar nem készült hozzá tudtommal
nekem van egy bmw-hez való
Van esetleg valakinek magyar user guideja pdf formátumban?
Köszi :)
Sok örömöt a motorhoz Norbi jó kis gépek ezek
Lehet róla szó, tégy ajánlatot
Törzsvásárlóknak kis kedvezmény, valami?