Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Köszi az infót, írtam nekik. Jelenleg egy XX és egy 2005-ös Hornet rugóstagját szeretnénk felújíttatni, viszont biztosat eddig senki nem tudott mondani ezekkel kapcsolatban. Van aki esküszik rá hogy egyik sem javítható, van aki szerint mindkettőt fel lehet újítani. Kiváncsian várom mi lesz a helyes megfejtés.
Szia,
Nekem anno a Kárászyék generálozták a Suzuki Banditom hátsó rugóstagját (http://karaszy.hu/)
Üdv mindenkinek!
Érdeklődöm hogy hátsó rugóstag felújításával kapcsolatban van-e valakinek tapasztalata? A lengéscsillapító pl. felújítható-e vagy sem, lehet-e hozzá bármilyen alkatrészt, javítókészletet beszerezni, vagy csak kompletten cserélni? A válaszokat előre is köszönöm!
Kösz!Azért írtam ide, mert itt nagyobb az esély hogy találok megfelelőt.
MRA-t nézd meg. Nekem az van!
Üdv Mindenkinek!Túra plexit keresek az XX-re.Akinek van,
(nem kínai) hívjon!tel:06203680135
Ejnye-bejnye! Rossz kisfiú!
Köszi
Nagyon szép a gép, gratulálok
Úgy látom, hogy Te szereted cserélgetni a masinákat
Nem titok ismét 1 FJR vettem.
Megkérdezhetem, hogy milyet ?
Szívesen
Beszéltünk de semmi konkrét ajánlat nem történt a részéről. Sőt volt még egy ár nélküli pár napig őt is felhivtam de semmi, levette a hirdetést vagy nem tudom mi történt. Vettem másik motort. Hát ennyi.
Köszönöm szépen a segítséget!
Már nem is csodálkozom!
Csak tudd,amiket pluszban rálocsoltál,sose fogod viszont látni.
Legalábbis az esetek 90%-ban nem!
Az hogy "E" betűs TÜV-ös a lámpabura,a kidörrentő,,attól még nem szabályos,ha csak a forgalmiba nincs belevezetve.
Talán a dobozok miatt kérhetsz kicsit többet érte.
Szia,

A fém részeket a prevent fémtisztítójával kezeltem le.

Viszont fontos kiemelnem, hogy nem lehet minden fém résznél ezt alkalmazni, mert vannak olyan polírozott fém részek, amik lakkozva vannak, és azt a lakkot a fémtisztító összekarmolná.
Ezeknél a 3M karc eltávolítóját illetve Finisherét szoktam használni.

A könnyebb érthetőség kedvért 1-1 példa: az XX kipuja fém oda prevent kell, az leszedi a barnaságot, a kormánykifli viszont lakkozott felület, ott a kulcsok által okozott karcokat a 3M karc eltávolítójával illetve Finisherével tudtam eltávolítani.
Már megint.
Szia!

Meg szabad kérdezni, hogy a fém részeket mivel ápoltad le?
Eladó X-Lite bukósisak új, xl-es méret,sisakzsàkkal ! Nolan technology ! Àr: 52 000 ft. 06304882125.
Szia!Az MRA plexi megvan-e még és külön eladó-e?Jani
Nyitott, mint a tobbi sportdob.
Az nekem ok, de van benne db killer vagy teljesen nyitott cső?
Szia! Hangjarol semmit nem tudok. Nemetorszagban vettem, de nem raktam fel. 50 000 Ft?
Mennyi lenne az ára, továbbra is érdekel ha nem túl hangos :)