Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Július 7. Balaton. Balatonszéplak alsó orgona utca végén. Szabad strand. 10-től.
Vedd le a tiltást
Vannak olyan felhasználók akinek nem látom az írásait. (Milkáét tuti nem látom)
Sziasztok!
Hol lesz a találkozó?
Nálamnál okosabb mérnök emberek ezt azért kitalálták, hogy igy is tökéletesen működjön. A gyárban belőtték és ennyi. Ha lehetne állitani csak gondolni merem, hogy Te sem állitanád mindig. Erre vannak azok a motorok amik már mindent tudnak. Menet közben állitódik. ahogy akarod. De az nem ennyibe kerül mint amit Te vettél. És ha már itt tartunk én úgyis venni szeretnék 1 xx. Dobj fel 1-2 képet és árat róla. Mert lesz xx tali és addigra kell vennem 1 jó xx. Nekem nem baj ha nem állitható az eleje.
Az xx-szel motorozni kell, nem állitgatni:)
Hidd el , tudja azt igy is amire szükséged lesz.
Ez igaz. Nagy baj,De úgy gondoltam ez alapvető dolog.
Mint láthatod ez egy XX találkozó!
Két emberrel tettem kivételt,ami nem véletlen,az itt lévők,olvasók ennek okát pontosan tudják.
Több emberrel nem szándékozom kivételt tenni.
Vannak motoros találkozók bőven.
Sziasztok, július 07. 10.00 XX találkozó - naná, hogy ott leszek!
Helló Ha lehet (suzukim van) elmennék én is,nem lakok messze onnan!
Szabadni szabad,sőőőőőőőőőőőőőőőőt!
De persze az emberi butaságra nincs orvosság!
Na ja!
Van állítási lehetőség,csak nem kívülről. Egyébként mikor megvetted csukva volt a szemed?
Minden eladnak ilyen spíler az álma!

Kellemes Húsvétot mindenkinek!

Tudtok gurulni valamerre? Siófok környékén katasztrófa az idő.
Bizony NAGY XX... 96' ban csúcstechnika volt. Egyébként pedig 12 éve nem is gyártják!! De ettől függetlenül ma is nagyon jó motornak tarom.. Mindezt úgy,hogy volt jó néhány fajta féle nagyvasam. hayabusa, zzr 1400... szerethető problémamentes mindenes ami kategóriájában a legkevesebb anyagi ráforditást igényli...

Elég könnyen észrevehető,hogy nincs állítási lehetősége( ettől általános motorosnak teljesen élvezhető) ..
Elég szar lehetett utólag ráébredni .
Kérdezzük meg Milkat, hogy szabad-e így motorozni vele hiszen ezen múlik, hogy tud-e vele motorozni.... nyilván más bajok vannak ott
Ajjaj,ez nagy baj. De januárban sem lehetett állitani gondolom mikor megvetted.
Nyilván ez az ok....