Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ezüst-szürke, és festett fekete színben van.
Sziasztok!
XX-re és VFR-re (HISS-el rendelkezőre is) felszerelhető rozsdamentes fémlapot árulok (korlátozott mennyiségben). Különböző usb töltőket, kapcsolókat lehet rá felszerelni. A nagyobb körméret 29 mm, a kisebb 16 mm átmérőjű.
bontódó első generációs vtec-es vfr-t keress. az p&p az xx-re
Sziasztok! Kormány átalakító szettet keresnék. Ha lenne valakinek és megválna tőle, szívesen megvásárolnám. 🙂
Aha, olcsón megszámítom mert nem tökéletes.
Csak azért írja így, mert az asszony is olvassa a fórumot:))
Most vettem én is 37000 el,patika
xx re valaki MRA túraplexit nem tud?
Egyre kevesebb a megkimélt jó állapotú darab. Pedig nagyon jó motor, szerettem mig volt.
Gratulálok. Megmutatod és azt a pofátlanul jó árat is megtudhatom? Köszi.
FB marketplacen volt fent, elmentem megnézni és pofátlanul jó áron tudtam elhozni és így sikerült.
Véletlenül hogy kell kel beszerezni egy XX-t? Nekem nem sikerül még szánt szándékkal sem. Szerencsés vagy. Nem találok olyat ami megfelelne.
Rugóstagot veszel bontottat, a rosszat meg felújítod(tatod).
Rugóstag felujitás.
Sziasztok!

Véletlenül, de beszereztem egy XX-et. 😁 Valaki tud valami megoldást hogy ne pumpáljon a hátúlja ennyire kanyarokban?
Bár én nem találtam, milyen címen?
Köszönöm 👍
Jófogáson éppen megy egy szett.
Vagy keresel első generációs (2002-2004) vtec vfr kormánycsutkákat, azok plugandplayek.
Üdv!Keresnék kormánymagasító szettet!

Ajánlatokat emailben vagy itt!
Azt vágod, hogy 5 éves hozzászólásra válaszoltál?
Szia,pár dolog érdekelne,írtam üzenetet. 😉
Sziasztok Hátha valakit érdekel

Eladó Honda CBR 1100 XX Blackbird! Első tulajdonostól. A volt Hódmezővásárhelyi NISS-CAR Honda kereskedésben lett vásárolva itthon, így futásteljesítménye garantált. Esve sose volt vele. Szervíz könyve vezetett. Kihasználatlanság miatt válnék meg tőle. Elöl-hátul Metzeler Roadtech z6 van rajta közel 80% mintával Extrái közé tartozik egy Sebring kipufogó dob ami igen markáns hanggal szereli fel a motort. Jár hozzá egy MRA plexi és egy Nonfagno Topcase is két kulcssal. Csak tapasztalt pilótáknak ajánlanám mivel ereje és súlya igényli a tudást. Az ár irányár! A motor kipróbálható a vételár letétele után Érd: 06307437544
Sziasztok! Magyar papiros vázat (külföldi se gond), fejdiomot (fekete), és műszerfalat keresek! Aki tud valamit irjon! ✌️
XX Eladó Év: 2000
Osztrák papírokkal. Forgalomba helyezhető. 2015 ben kivonták a forgalomból egészségügi okok miatt.
Első tulajdonostól. Komplett Akrapovic 4:1 rendszerrel. Szép állapotban leszervizelve. Csak 2 gumi kell rá.
2500 €
Üdv! Ha valakit érdekel, van egy eladó generátor burkolatom. Javítva volt, amúgy nincs vele semmi probléma. Csak azért cseréltem ki, mert a kuplung burkolatom zöld, és szerettem volna olyan színüt. Az árban biztos megegyezünk.