Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szia! Még aznap elvitték.
üdv milka
a féktárcsák XX-re való??
Sziasztok!

Hétvégén pakolgattam otthon, és találtam néhány régi Motorrevüt, egyikbe egy XX összehasonlító tesztet.
Lefotóztam Nektek, hátha érdekel valakit, hogy mit gondoltak 20 éve a fekete rigóról :)
No srácok! Befigyeltem egy számot,egy rendelést. Ezért eladóvá váltak a féktárcsáim.Garantáltam nem üt,nem volt javítva ( különben nem tenném ki) nevemet adom hozzá. Tehát eladó kettő darab első féktárcsa,betéttel. Egy hátsó féktárcsa betéttel. Tárcsák gyári nissin,betétek Ferodó sinter. Természetesen úgy párosítottam őket ahogy a nyeregbe voltak,még az oldalakra is ügyeltem.A képeken látható még tökéletesen jó állapotúak. Ha valakit érdekel a szett (tokkal-vonóval) 50.000FT
Amennyiben nem kötné regisztrációhoz, már megtettem volna. A motort is próbáltam, de emiatt nem "pöcs...tem" vele. Ha lesz időm, lehet megpróbálom.
Köszi.
A helyedben meghirdetném a csutkákat a fb-os XX csoportban - ha hajlandó vagy külföldre postázni, nagyon gyorsan el tudod majd adni nagyon kellemes áron :-)
Sziasztok!
A motor eladása után megmaradt pár dolgot szeretném áruba bocsátani.
Jobb és bal oldalidom
Középső givi konzol m3 platni nélkül
Givi v46 doboz
Delkevic kipufogó dobok
Generátorfedél
Kérdésekre szívesen válaszolok. A hibákról képet küldök.
Hali
Keresek megvételre X11 ülést! Állapot nem érdekes! Kérem írjon, akinek van eladó, vagy tud valahol. Köszönöm.
Sziasztok,
Úgy alakult hogy a VFR kormánycsutka és a karbon láncvédő továbbra is eladó.....
Üdv.:
Lacesz
Szia! A lengéscsillapító burkolat érdekelne! Ára? Köszönöm!
ára
Sziasztok, kezeimbe került egy elméletileg gyári Honda CBR1100XX plexi, érdekelne esetleg valakit?
Én meg kíváncsi lennék,hogy fog világítani az új.Bár a miénk országútin elég jó, de tompítotton olyan hitványul szórja a fényt.60/55 wattos izzó van benne,de a lámpatestre valami 60/35 w van írva.Sőt a service manual szerint is 35-ös van írva.
Az igen! Bár ha az adókat meg a többi szrt leszámítom akkor lehet kb 15 000Ft.
38.000,-
Nem javítható? Venni átlátszó kétkomponensűt és beragasztani, majd polírozni?? Bár ami most nekem van ilyen kétkomponensű műgyanta az fekete, de kiszabott erősen ragaszt. Egy a hátránya, hogy alaposan kell zsirtalanítani, és ez qrva nehéz amikor még a nitro-higító is tartalmaz zsirt. Nem kérdeztem a boltban, hogy átlátszó nincs-e?? Mennyiért dobják utánad a dupla lámpát??
Szia,
Nekem az egyik lámpa sajna sérült ( kavicsos), így vettem egy pár eredetit japánból......most közelít....már várom
Uramatyám
Az a 400-as motor kb. 63LE volt új korában!
Az a lóerő ami abban a motorban van még egy személyautónak is igencsak elég lenne! Nekem a jó öreg Honda CBX-em csak 81 LE-s de nem okoz gondot ha előzni szeretnék, bár inkább a nyugodt mindenre figyelő gurulást tartom motorozásnak. Akkor szoktam motorra ülni ha menni kell valahová. Én csak azon szoktam bosszankodni, mikor lakott területen megyek közel 60- at, és megelőz a szarjával, a bárka méretű mercedes-el pl. valami jószág, +40-50-el, így amikor kiérünk és tiszta az út no akkor szoktam otthagyni őket, egyet visszakapcsolok, ötödikből, és hadd eredjen!
Bocsi, azért vettem gúnyolódásnak mert már elég sokan megszólták,hogy miért vett ilyen kis motort.A "félelmetes erő" viszont tényleg gúnynak tűnt!Amúgy én örülök,hogy 50-es robogó után 18 évesen csak egy 400-as motort vett.Felőlem más gyereke vehet 1000-es motort kezdőmotornak.Mindegy,lépjünk tovább.Elég sok motoron van alkalmam "üldögélni"és határozottan állítom hogy az egyenes futása és a kanyar stabilitása nagyon ott van.Fékje is nagyon oké.Igaz fémhálós fékcső van rajta.Sok motor elég unalmas,A-ból B-be tökéletes, de ez igazi élmény.Eddig 2 negatívumot tudok rá mondani:nekem kényelmetlen városba,a másik pedig az első lámpa fényereje nem egy atomerőmű,de orvosolni fogom.
Nem gúnyolódtam, csak kiváncsi voltam a motor kezelhetőségére! De miért vetted gúnyolódásnak? Arra lennék kiváncsi, hogy amikor bedőlve kanyarban húzod neki a gázt, nem bizonytalan az első kerék úttartása??Ha nemakarsz nem kell válaszolni , csak érdekelne, miképpen tudod biztosan tartani, hogy ott menjen centire ahol kell!?
Miért is kell gúnyolódni?
Mit nem adtam volna egy ilyen konzolért amikor még xx em volt!