Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

nem fogyaszt annyit, így nem úszom meg az olajcserét.... mikor mondtam, hogy az enyém, nagyjából 1l olajat eszik 10e km-en, a bmw-nél csodálkoztak, hogy "CSAK?" mondjuk még mindig jobb, mint pl. a tdm gyári gépkönyve 1l-t enged 1e km-re
Ha elég sokat fogyaszt, megúszod az olajcserét, mindig friss benne az olaj
Így sem pazarló, csak japán gépeken szocializálódott lelkem nehezen dolgozta fel az olajfogyasztast
Igen....
lehet ezzel takarékosabban lenne
tiédbe full szintet irják elő. 5w- csak fullszint létezik
ez még attól fullszint... ráadásul drágább mint a power1 racing
mindegyiknek van! kivéve ha fűrészporos
a bmw-nek is van kis kuplunghangja... csak én nem tudok olajat váltani
Hang nélküli meg sose lesz.. halgassatok meg több ilyen nagy gépet.. mind ilyen busa Zzr stb
gyerekek, nem kell bele full sint olaj és kevésbé szól... motul 5100 vagy fuchs silkolene COMP 4 próbáljátok ki!
Az enyém is a napokban kezdte el(~39e km), nem szól hangosan, csak az amúgy elég halk Honda miliőből lóg ki :(
Egyébként mennyire költséges egy ilyen perselynek a cseréje?
Sajnos nekem is szól eléggé...Persely illetve a csapágy cseréjével megoldódna akkor úgy egy 30.000 km-ig? Vagy maga a kosár is tönkremegy?
Hát én is igyekszek mármint az időm ahogy engedi, most vagyok 93000km-nél. De eddig totálisan megvagyok elégedve egy igazi gőzgép.
Ha úgy vesszük baj,de nem lényeges! Nekem 27-ezernél szólalt meg, most 157-ezer van benne. Ha kicseréled,30-ezer múlva megint megszólal. Úgy is olyan csendesen jár az XX,így legalább hallod hogy megy,nem indítasz rá!
Ok.Köszönőm a választ. Mert már meg voltam ijedve, hogy valami olyan baja van ami kárt tud tenni a motorban.
Kuplungkosár persely! típushiba,lényegtelen!
Sziasztok lenne egy kérdésem.Mi szólhat a kuplung felől? Amikor behúzom a kuplungkart elhallgat.Lehetséges,hogy az egyik csapágy megadta magát?
Menjél mosd ki gyorsan a szád!
Köszönöm az őszinte véleményeket....Most màr tisztàn làtom,hogy a vfr 1200 nem az én mocim. Marad az xx a jól bevàlt.......esetleg a kawa z 1000sx.
Na ja!