Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Mondjuk tudhatnád,hogy rá vannak szállva az eü csomagra,a többi már csak hab a tortán.
Milyen gumit találtak kopottnak? 1.6mm mindenhol megvolt?
Figyeljetek hogy jártam tegnap.
Elmentem 2 napra a mecsekbe egy kis túrára.Pécsről felmentem Orfűre ahol megállított 2 motoros rendőr.Azt hittem nem lesz semmi max elbeszélgetés,erre feljelentettek meg elvették a forgalmim.Arra hívatkoztak hogy kopott a gumi,nincs elsősegélyfelszerelés,meg nem szabvány kipufogók vannak a motoron.Azt hinné az ember hogy ők is motorosok,de rá kellett jönnöm hogy rohadt gecik akik csak arra mennek hogy belekössenek amibe csak tudnak.Az egyik elkezdte nézegetni a plexit mert szerintem még arra is meg akart büntetni.ROHADT FÉRGEK
Csabesz23! Milyen hatasa van a rendszernek amit hirdetsz a motorra nezve? Jo motrozast!
Szétszed az irigység attól a 2.5 litertől

Persze ha belegondolok, nem vagyok olyan iszonyatosan lemaradva, de azért szétszed

(Még jó, hogy Zakopanéból hazafele nekem is 2.6 lett, így egy kicsit jobban érzem magam )
Útvonal: Győr-Csobánka-Szentedre-Pilisszentlászló-Dömös-Esztergom- Párkány(Sk)-Salka(Sk)-Letkés-Ipolytölgyes-Nagybörzsöny-Vámosmiko
la-Kemence-Hont-a 2-e úton Bp-majd az 1-es úton Győr.

Nem egész két tank. Az első tankolásnál 2,5-es átlagfogyasztással. A második is hasonló lesz.

Csobánkától BP-ig 2-en voltunk. Előtte és utána egyedül mentem-jöttem Győrből, Győrig.
mennyi volt a fogyasztás? hány tankolással? merre voltatok? és hányan?
A mai gurulás végeredménye: 480 km. Jó kis kanyargós, dimbes-dombos és hajtós részekkel tarkítva. Aki kihagyta, bánhatja.
A következő is hasonló lesz, de valószínű rövidebb. Nekem ennyi épp elég volt, de nem szeretnék senkit sem elriasztani a távolsággal. Várhatóan szept. első hétvégéje a kiszemelt időpont. Hogy melyik nap, azt majd az időjárás dönti el.
A részletekkel később jelentkezem.
Az, hogy jó lesz e nem lehet kérdés :)
Én holnap megyek kétnapos túrára a mecsekbe,vtr-el,remélem jó lesz.
:) dehogy sértődöm, nem vagyok én olyan fajta.
Hát Ölég régen Zolikám!

Rob átvette az admin szerepét! Végre vki aki felkarolta a sok töröttszárnyú galambot :D !
Nehogy megsértődj ez +!
Szia! Szeretettel várunk. Írj egy telefonos elérhetőséget a nemrob01 kukac gmail pont com címre és a részleteket megbeszéljük.
Akkor ez valami turbó cbr
Sziasztok!Nagyon rég nem írtam a fórumra de látom épp egy túra van kibontakozóban, esetlegesen szívesen becsatlakoznék ha még áll a dolog.
Na,ma megjött a Pilot Sporty,holnap pedig go Kunmadárra! :D Valaki jön közületek?
Jó lenne a vasárnap, ha még neked is akkor szólj és találjunk ki valami útvonalat!
de mint említettük ez 125-ös.
nekem meg: Max. teljesítmény: 130 LE (96 KW) 14000 /min-nál
akkor tévedtem :D nekem a 26 lóvat és a 24 Nm-ert 7500-8000 között adja le valahogy így de néha csak a hang miatt meg nagyobb előzésnél húzatom meg jobban maximum 10500-ig lehet utána tiltás nálam
Max. teljesítmény: 13,6 LE (8,2 KW) 10000/min-nál
az igaz de az a 10 ezer már nagyon a fordualt tartomány vége nem hinném hogy ott adja le a maximális nyomatékot
ez 125-ös. nem 250-es.
szerintem felesleges 8-10 ezerhez pörgetni maximum néha elözéskor
Szia! Ne aggódj. Rezonál az idomod ezért mozog abban a tartományban a fordulatszámmérőd. Ezenkívül semmi negatív hatással nem jár...
Sziasztok, egy komplett karbit keresek CBR125-höz. Nincs valakinek elfekvőbe?