Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Egyelőre vasárnap du. tűnik a legvalószínűbbnek, bár az időjósok nem sok jóval kecsegtetnek aznapra.
Egy Bakonyi kör? Pl.: Győr-Zirc-Bakonybél-Pápa-Győr vagy Pápa helyett lehet visszafelé Sokorópátka- Tényő is.
Lehet róla szó :) mi a terv?
persze azért szögezzük le, alapvetően igaza volt...
Csak, persze lehet ezt emberségesen is, csak nem úgy szokták rendszerint.
Rohadt szemetek! Ez a "szolgálunk és védünk"? Nagy büdös lóf*szt! Behajtunk és mérünk! Az a szemétláda nem tudta volna azt mondani, hogy "Nézze uram, kopott a hátsó gumija, DE NEM BÜNTETEM MEG, MERT AKKOR MÉG ANNYIRA SEM LESZ PÉNZE ÚJRA. Ehelyett szóbeli figyelmeztetésben részesítem, és kérem, mellőzze a gépjármű használatát, amíg új gumit nem vásárol rá. Erre kap 30 nap haladékot, majd meg kell jelennie a kapitányságon, a gépjárművet és az új gumit bemutatandó." EZT ÍGY MI A RETKES KIB*SZOTT LÓF*SZÉRT NEM LEHET?! Én is elnézést kérek a csúnya szavakért, csak nyomatékosításként szolgáltak.
Biztosíthatlak, hogy ha gúnyoldóni akartam volna azt észrevetted volna:)

Amúgy meg válaszoltam, csak nem sikerült megértened.
bocs a hibaert....
de segitennel is ha tudnal...es a gunyolodast hadd maskora!
"Anternátor" tényleg nincs benne.


Alternátor, vagyis generátor viszont annál inkább:)
Hu nem semmi. Ugy latszik ott meg faszfejebbek a renorok mint itt szerbiaban. Igaz en a nyolc eves gyerekemet vittem robogon, 150e buntetes, harom honap jogositvany bevonas, tiz bunteto pont meg harom honap borton volt az itelet, hogy rohadjon le a fsza a bironak! Mar bocs. Jo motrozast!
udv mindenkinek....
a kerdesem az lenne, h...
tettem a motorba uj akumlatort, inditotta kb egy hetig es most nem indul....
mi lehet a problema?a tolto reli?
vagy anternator?tudomasom szerint nincs benne anternator....
nem tudom ezert fordultam ide....
koszi elore is a segitseget!
Lehet, hogy a hétvégén egy kisebb túra összejöhet.
A motorosrendőr, a világ leg unorítóbb lénye ami csak létezhet.

Pár éve két gyokér pesten a belvárosban a futárokra utazott, szerencsétleneket állandóan levették, pedig szar, nehéz meló, pláne télen.

Mert ugye nekik tthn amtorjuk meg a kocsijuk bizonyára kifogástalan...
Kösz remélem hogy minél olcsóbb lesz,de azt tutira megoldották hogy idén már nem kell a vtr-re ülnöm.
sok szerencsét hozzá!
Ide a helyi okmányirodába küldik a forgalmit amit átvehetek,aztán újra kell vizsgáztatnom a motort,ami nem síma forgalmi,hanem szigorított+bírság.
Annyi mákom van hogy az itteni rendőrség bírálja el a bírság nagyságát ami lehet 150ezer is.
Legnagyobb spanom rendőr ő már beszélt azzal az emberrel aki ez elbírálja és elméletileg a kiszabható legkissebb büntetést fogom kapni,vagy megpróbálják elintézni hogy csak figyelmeztetés legyen de állítólag az necces.
Igazad van teljesen.Én egyből "megörültem" mikor láttam hogy legalább motorosok állítanak meg,bízva abban hogy mivel egy a hobbink,így nem lesz semmi.Nem akartam elhini.
Arra nem gondolnak hogy például én úgy mentem oda mint túrista és emiatt az egész hely negatív benyomást kelt bennem.Mert hogy én oda többet egy jó ideig nem megyek az biztos.
Mert oké hogy büntetnek,de akkor legalább olyan motorra amire meg is van az indokuk.GYakran látok olyan motorokat amelyek szarrá voltak törve és összevannak kókányolva,baszva,ilyenre gondolok,ne egy olyan motorba kössenek bele ami szerkezetileg egyben van...
remek. és ilyenkor mi van? mi az ügymenet? :|
Semmi adtak egy papírt amit fellobogtattam volna a hazaúton ha megállítanak.Amugy vtr-em van.Amugy martin dobok vannak rajta.Az igaz hogy szar a gumim de azért az durva hogy feljelentettek,meg a forgalmi elvétel is,ez az a gumi.
Na szép jól leszopattak! Oké, hogy megbüntetik az embert, mert az a dolguk, de azért ez nagyon durva. Adtak volna inkább egy 30as csekket, de ez a forgalmi elvevősdi. Valószínű, hogy ha lenne az embernek pénze akkor lecserélné időben azt a kurva gumit meg mi egy mást, de nem számít azért még basszunk oda neki egyet! Emberség nulla, a kékeknél, leszámítva egy két jó fejet!

Elnézést az alpári stílusért! Béke
Grat Grat, szép túra! Remélem mielőbb gurulunk!
és hogy jöttél haza? milyen kipud volt fent? gondolom a vfr-en. sajnálom nagyon az esetet!
Persze,mert találtak egy hibát és utánna belekötöttek mindenbe ha már lúd legyen kövér alapon.
De itt nem csak azt nézték,mindenbe belekötöttek amibe csak lehetett.
Az lehet,de ezzel van tele a net hogy mindenkinél az eü csomagok nézik.
Nem gondoltam rá.Sohase találtak meg ilyen szarságokkal 10 év alatt.
Pont most lenne cserés a kopásjelző most látszik ki.