Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok! Segítségeteket szeretném kérni! Ma akartam volna az év utolsó motorozását megejteni de menet közben amikor olyan 85-el mehettem elkezdett zúgni valami. Azt hittem valami műanyag idom lazult ki és az zörög. Amikor álltam üresben elkezdtem kicsit jobban pörgetni a motort és egyszer csak felerősödött a zörgés és megállt a motor. Annyira hogy még az öninditó sem bírja betekerni. Mintha megragadt volna. Nos olaj volt a motorban, nem volt túlmelegedve, nem is mentem gyorsan és általában sem szoktam gyilkolni. Mi történhetett vele? Én arra tudok gondolni hogy eltört egy gyűrű és szétbaszott mindent. Vagy esetleg egy csapágy ragadt meg a főtengelynél? Várom a ti véleményeteket a dologról!
Honda cbr125 (2006-os évjárat),
Hyosung topicban leírtam :) Akit érdekel lecsekkolhatja.
Ide nem offolok :)
GRATULA! MENNYI? MIKORI? hány cc?
Én megmondtam, hogy ha itten fb ozás lesz lófütty se marad a fórumból...dehát ezvan.

Amúgy vettem motort. Mert közel volt, mert nagy, mert V blokkos , meg mert tetszik és mert ár értékben tökéletes.

Puszi :D
sziasztok tudnatok segiteni hogy kell leszedni a fejidomot ?
Igen de azért maradjunk annyiban, hogy a 125-250-kategória környékén nem egy rossz választás lenne... Egyébként minden gépet forgatni kell
Zsolt!
700 ezer Ft ot mindenképp kérj érte!
Ez az elso vizes burkolaton megtett uton valo kepe. Nekem tetszik a motor, es tenyleg max meg vagyok elegedve, a harom liert semmilyen korulmenyem kozott nem fogyasztja el. Varosra tokeletes, de kint mar keves. Mennyit adtok erte?
az sem rossz bár azt elég böszmén kell forgatni
Szerintem 300-as kawát vegyéé! ;]
http://www.ktm.com/hu/naked-bi... ez se rossz gép 1,2M Ft ,25LE ,19Nm ha jól emlékeszem
935 ezer forint a 2011-es 125-ös honda
2012-es 125-ös model repsolba meg 985 ezer
a 250-es meg 1 millió 198 ezer
Abs-el 1 millió 298 ezer

Idén én már nem megyek olyan messzire. Meg nem adom továbbre se kölcsön másnak a motoromat. Amugy teljesitménybe és nyomatékba pont a duplája a 125-ösnek
Tudom hogu van neked. Bar azt irtad som uzivel elobb hogy nem.adod senkinek kiprobalasra, emgem megis erdekel a kulonbseg. osszehozhatnank egy ismerkedest Szeged v Szabatka kornyeken meg nem.lesznek minuszok. mit szolsz hozza?
Ha valaki tudja kerem irja meg mennyi az uj honda 125 ott magyarhonban. Itt szebiaban 3500 leregisztralva. Elore is kosz. Csakhogu tudjam mennyit kerjek erte, az enyemet eladom, mert var a 250, kizarolag cbr honda!
láttam 250-es akarsz venni ha valami érdekel nyuodtan kérdez tudok válaszolni mert nekem is 250-es van 2011-es
Sajnalom hogu ez a forum ki akar halni. Baris ugy nez ki. Pedig lehetne segitei a motoros kollegaknak, es ami legfontosabb, a tapsztalat egy motortilusnal tobbet er, mint husz motoros ceg meg szakertok velemenye.Es ezzel nem akarom kisebbiteno a szakertok velemenyet es a cegeket.Javitsatok ki ha tevedek. Es 100km korzetben ket ilyen motor van mint az enyem. Honnan tudjak informaciot szerezni rola mint itt?
Az kemény. Lehet megunta a fejed :D Nemám... hát...de már nagyon ideje lenne ,hogy összeálljon az a paripa....basszameg.
Egy képet lőjj mindenképpen,de tricolor nekem annyira nem jön be.
Repsol vagy sz-narancs érdekel majd de még egy fél év.
Nem untam meg, nagyon szuper gep, de akarok egy 250 cbr hondat. Es ha en valamire raszallok az meglesz. Most is azt vettem volna ha van eleg penzem.
A hondacska 2012 trikolor, de legtobb benne a feher. majd teszek fel.kepet megint, bar mar tettem fel amikor vettem a hatodik honapban. Szerbia tablas, en vettem.szemelyesen. udv
Ohhbazze :D Csak hülyéskedtem. De azért rendes vagy! Gáborhoz beadtam a gépet a torpanás megszüntetésére aztán bemondta a 60-at :|
Milyen barátunk?

Lehet róla szó. Novemberben meg tudjuk oldani.
Küggyé inkább pézt nekem szelephézag állításra. + karbisor karbantartásra... Barátunk eléggé magasra tette a mércét...
Zsolt!
Milyen színű a géped? Magyar rendszámos?
Júniusban érdekel ha addig meglesz!
Ó hát ez egy jámbor jószág! :)
Kis kedvenc :D