Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Köszi tényleg!
Írtam facebookon a részletekért.
Fél évig nekem is volt kis cibrim kartársaknak segítek :)

SOpron- Győr
2012 dec 20 - 2013 jan 1-2.

De azon nem fog mulni 1150 Ft a csomi Mon.
Szétnézek a német ebayen és egyeztetünk, egy gyári használt kipufogó kellene nekem, lehetőleg olcsón. Nagyon rendes tőled hogy felajánlod a dolgot. Előreláthatólag meddig leszel Magyarországon? Melyik városban?

Széles utat!
Sziasztok!
Rövid leszek, karácsonykor megyek haza Németországból és ha kéne vkinek vmit pl német ebayről szóljon megoldjuk. Dec 20 án megyek haza.

Gondolok pl ilyenekre :)

http://www.ebay.de/itm/AUSPUFF...

Pacsi
Funny
Sziasztok keresek honda cbr 125-ös 2005 repsolhoz fej és bal közép idomot aki tud az kérem irjon elöre is kösz
Van esetleg baloldali lábtartó konzolja?
Ez teljes mértékben töltő függő.
A mai töltők elméletileg nem töltik túl az akkukat, de keress hozzá leírást ha már nincs meg odahaza :)
Nekem olyan kérdésem lenne, hogyha töltöm az akksit van e valamiféle visszajelzés ha feltöltött? Mert ráteszem töltőre és kb negyed óra mulva csippog 1et és ha ugyhagyom akkor egyre sűrűbben csipog.Az mit jelent?
Tudnátok segíteni hogy honda cbr 125 (2004) típusú motorhoz honnan tudnék szerezni műszerfal számlapot ? Az előző tulaj ilyen ronda fehér számlapot rakott bele és ki szeretném cserélni :D
na igy a szezon végére sikerült elérnem a 12 ezer kilométert és letudtam a 12 ezres szervizt is:D már jöhet a tavasz
Ne nagyzoljál nekem 17 literes tankom van és minimum 485 kmrre elég :D
:D
Most mivan? :D Jól van na :D remélhetőleg most már kevesebbet fog enni... Meg jobban is fog menni meg fasza lesz Várom már :|
...

:D
eladó continetal 130/70/17 olyan 90% gumi az ára 10e
tel:06307316232
e-mail:czegledizsolt@freemail.hu
Nekem folyamat lötyög a 20 literes tankom. Amikor nem lötyög akkor szomorú vagyok és éppen telefonálok, hogy valaki adjon benzint!
Nekem is ket es fel lier marad a tankban ha villog a kijelzo, a 2012esen. jo nagy tankja van 13 l, es ha van benne tiz korul, akkor allo helyben egy minimalisat erzik hogy lotyog benne az uzemanyag. En furcsallom ezt a jelenseget, mert ilyen tapasztalatom nem volt meg. udv a tarsasagnak, en meg motrozom egy.kicsit
ertem...koszi!:)
Nincs se visszajelző, se átállítható tartalék. Ha pirosba ér a mutató az olyan 2 litert jelent, de mint már előttem a kollega is mondta, inkább tele, mint üresen.
Nincs visszajelző, de 3-4-5 ezerből tele van! :)
Ne használd poron a tankod mert bevisz magával valami kis koszt és az bizony megbosszulja magát!
hali...
azt szeretnem kerdezni, hogy....ha eljarod a benzint es mar a tank vegefele van...akkor kigyul e valami jelzeskent vagy sem?
a moci 2005/10es kiadas...
koszi
Hát igen, egyértelműen megszorult valami mert az önindító meg sem bírja mocintani a dugattyút szóval nem is erőltetem. Ha tényleg eltört egy gyűrű és szétbaszta a hengert akkor az elég gáz. Nem tudjátok mennyibe kerül a gyári esetleg használtan vannak-e jók? Egyébként 32,000km van a motorban szóval 3x ennyit is ki kellene bírnia úgytudom.....
Baszki, az durva ilyenröl meg nem is hallottam.
Sajnos nem tudok segiteni,de a velhetö szoruläs eseten ne tekertesd, ne told be semmi. Üresbe guritsd el egy szakihoz,ha mar az ujraelesztes nem segitett , jöjjön a mütet. :(
Értem köszönöm. Elsősorban most a kawasaki márkajelű ruhára hajtok, de próbálkozom. 80 körül remélem meg lehet vele állni..
Én a normál ruhaméret számozása alapján találtam. Bár arra készülj fel, hogy általában a felsőből 1 mérettel nagyobb kell mint a nadrágból.
Egy motoros boltban, ha felpróbálsz pár darabot, biztos megtalálod a méretednek megfelelőt, és ha használtan szeretnél venni, akkor meg már ezek alapján tudni fogod mekkorát keress. Próba nélkül ne vegyél ruhát, mert nem lehet teljes egészében a méretezésre hagyatkozni.
Sziasztok! Nézegetm itt a kétrészes bőrruhákat csak nem igazán értem itt a mérettáblázatot. 163 körül vagyok és 55 kiló. Akkor nekem mi kellene? Vagy sétáljak be egy motorosboltba aztán hajrá? :D