Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Aha a te kis szarodat is ripityára veném fogadjunk?
Rs félgázon ment? :D
Ezt már mind próbáltam és mégsincs semmi eredmény!
Lehet, hogy mégis csak szerelő lesz belőle.
nagyon lenne oda írva
A fehér de az na ma egy RS-t lealáztam velegyon
istenhozott a motorgyujtok klubjaban :D
melyik megy jobban,a feher?
Hátmég hogy irigyelné a Fehéret ha kipróbálná hogy megy mondjuk a kék se gyenge de szerintem szebb. A fehéret tegnap vettem ismerőstöl nagyon olcsón.
brolly irigyelni fogja a kek nsred :D
Mindemki azt mondja hogy milyen keveset eszik de meg is látszik(nem bír menni). Az én NSR-em az eszik rendesen de legalább megy is és sose cserélném le egy CBR-re.
Azt a 23 lovat hol hallottad?
Jó,13 nincs...de egy tuning babetta akkor is legyorsulja a CBR-t 60ig. :)
Erre a kérdésre ha megengeditek én válaszolnék
A gyári tuningmentes CBR megközelítőleg 10 másodperc alatt van fent.
Sajnos arrol nincsennek adatok hogy a teljesen folytás nélküli (és állítólag 23 lovas) CBR mennyi idő alatt van 100-on de sejtheted hogy ennél kevesebb.
Kb. mennyi alatt van 100-on?
Hát szerintem kékbe nem annyira jó, bár a kék szín a kedvencem de CBR 125-be nem teccik.
Viszont a mostani narancssárga szín az teccik.Bár ha öszsejön a tervem és tudok idomot valahol készítettni a kis CBR-re akkor úgyis egyedi lessz a festés.
Tényleg, nem tudna valaki megdobni egy olyan címmel ahol ilyesmivel is foglalkoznak? MÁrmint idomot készíteni rá?
Mit keresl itt Mr2ütem???
Ki kérte meg, hogy itt rontsd a levegőt.....

Szerinted van 13 lovas Babatta???
125 CBR-rel?Hagyjál már.Babettába több kraft van.
meg kék sincs
legalábbis a honda honlapja szerint
elvileg nem ez az új szín
a piros-fekete kombinációban annyi változott hogy alul a honda feliratnál ezüstre van fényezve
meg bejött a narancs-fekete
meg kiment a kék-ezüst-piros
Srácok ez a bringa, hogy tetszik???
Nekem is a kék a numero uno majd 600RR-ből is megpróbálok kéket kifogni, hogy ne kelljen lecserélni a sisakomat .
Tényleg szép a színe, de nekem kékben jobban tetszik a motor ! Nem véletlenül kék az enyém is!
Szerintem ez egy 2004-es fényezés.
Biztos!!!!!!
Mért nem füstőlhet el????????

Mindenki magából indul ki!!
A motorod max annyit ér mind a Mountain Bike-om kulacs nélkül.
Na jó...az egy hengeres 4T-kel nincs bajom...egyszer én is szeretnék majd egyet...de hát akkor is...
Szé az új szin!!