Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Gyújtás van? Nézd meg jó-e a gyertya!
Betolni probáltad már? Hátha az segít!!
Nem tudom hogy mi lehet a baja konkrétan! De ha sokat pöckölöd csak beindul , enyém is igy szokott lenni. Ha sehogy se indul akko hivj fel egy jó szerelőt!!
Azt még elfelejtettem mondani, hogy november óta fűtött garázsban van a gép csak nem volt egyszer sem beindítva.
Na ha már bejött a 2T a beszélgetésbe....
Van valakinek 5lete, hogy miért nem indul a robogóm??? Nem mintha ki szeretném vinni egy körre csak már kezd hiányozni az égett benzin és olaj csodás keveréke
Na a gyertyát megnéztem. Azzal semmi baj. Olyan szikrája van, hogy azzal malacot lehetne perzselni. Benzint is kap mert miután kiveszem megnézni mindig nedves a gyertyavég. Aksival sem lehet gond mert rádobtam egy külső bivaj erőset és azzal is csak forgatta az önindító de semmi. Berugókar dettó. HELP
a 125ös és a 180as az 4t,csak az 50es 2t.
Nem is tudtam hogy a DNA 4ütemű
Újra éledt az oldal!!!
www.125.vilaga.hu
Nem tom
De sztem nálunk biztos nincs ilyen, vagy ritka mint a fehér hollo!!!
hol lehet ilyen kiput kapni?? ülés alatt jól megy hozzá!!!
Nem szolhatok semmit hisz én is nyomatam a hoban öregapám verhoján!!!
Amig szét nem esett szegény gép!
Télen egy verho kincset ér.......
akinek van egy kis esze az nem ül fel -10fokban motorra farmerban
én minden reggel látok simsonos tatákat, de azok legalább fel vannak öltözve valahogy
egyik nap láttam egy robogós hülyegyereket kesztyű nélkül az ilyenek menthetetlenek siralmas
Ki kell, hogy javitsalak Sultz, mert kinéztem az ablakon és pont akkor ment el egy simos!!!
na jó a gyereknek van kis beütése: -10-ben is mocizik...
Csát, alszik mindenki????
Na, dobjuk fel a Fórumot:
4T vs 2T
Sztem inkább beszéljünk a választásokról!!
Melyik ad többet??

Jaj, hát nem arrol a választásról, hanem a motorválasztásról!!
Nem csoda hogy kihalt a fórum, tél van nem motorozik senki, úgy meg nem merülnek fel kérdések, stb amit meg lehetne dumálni

Vessük fel itt is a2t 4t vitát az feldobná a fórumot
Én még nem érdeklődtem!
Köszi Shultz, most már legalább nem érzem magam hülyének, hogy egyedül beszélgetek!!!
Bár CiBiR-rel is szoktam beszélgetni.
valaki érdeklődött a tuningkittel kapcsolatban?
én itt vagyok
Ki van halva a fórum???????
Sebaj, elbeszélgetek itt magamban!!!
Jó evvel a kipuffal!!!!!!!!!!!!!!
Télleg szerintetek nem undoritó a magyar "nagy" rendszám??????????
Nem sok helyen látni fél négyzetméteres rendszámot!
125-ös mocin meg fölleg szarul néz ki a nagy objektum hátúl!
I"m lovin it
Hát igen..Kevés motoros szereti ezt a fitymaszorítóan hideg időjárást..de hát nincs mit tenni..kár siránkozni azon amin nem tudsz változtatni
Ma a buszon hazafelé menet szólni akarok a haveromnak, hogy milyen király az idő: süt a nap, meleg van(ablakon keresztűl), aztán 1-2 perc után észreveszem, hogy szálingózik a hó
Ma se lessz motorozás!!!!
télleg szar az idö! picit süt a nap de ennyi