Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

nana ne szidd a cbr-t igenis jó kis motor én nagyon szeretem/szerettem
jaj Istenem, olvas vissza és légyszives csak akkor kritizálj engem jó?
Nem arrol volt szó h mennyire van megkopva a ruhám térd része vagy a lábtartom a motoron hanem azzon h italymoto szerint én csak 5 fokot tuddok dönteni a motoron!
Információ hiány esetén inkább olvas vissza!
A1nél 11kw , azaz 15Le...
így van vhogy de amugy az Akorl az nem 17?
én ugy tuddom h A1-nél 15kw.
El lehet gondolkozni ha Marcs lány létére eladja a cbr-t és megtartja az rs-t, hogy ti mégis miyen emberek vagytok
sztem is egyszerűbb ha nagyobbra teszed le hogy később nekelljen
én ugy tuddom h ha már meg van mondjuk az A1-ed vagy az Akorl. már 2éve akkor jármükezelési és forgalmi vízsgát kell leteni!
hát még nemtudom de ezt nemis én döntöm el ja és köszi
Hello
Igen, kösz megkaptam érdekes info, most olvastam el!
Gondolkozom a 400-as gépekben meg a zxr is tetszik nem csak a vfr, de szerintem inkább megveszek egy 600-as cbr-t! még nem tuddom teljesen, meghát idöm is van még mert majd csak valahogy tavasz ás nyár között teszem le majd az A jogsit!
Kösz mégegyszer!
akkor a tanács: attól függ hány éves vagy! természetesen minél nagyobb kategóriát teszel le, annál jobb lesz később, hisz nem lesz papírügyi korlát!

ui.: elhangzott, az hogy ha akor nincs 2 éves határ, pedig van!
nem ez volt a kérdés
én mondhatni dolgoztam autós motoros iskola körein belül, így van egy két fogalmam, habár ez régen volt...

De én úgy tudom ez így van és ez hivatalos is!

M (segédmotor) : a 14. éves életkort betöltötte, vagy annál legfeljebb 6 hónappal fiatalabb
Olyan két-, három- vagy négykerekű jármű, amelyet 50 cm3-t meg nem haladó lökettérfogatú belső égésű motor vagy legfeljebb 4 kW teljesítményű egyéb motor hajt, tervezési végsebessége a 45 km/óránál nem nagyobb és saját tömege legfeljebb 350 kg.

A1:
16 éves, vagy annál legfeljebb 6 hónappal fiatalabb
125 cm3 hengerűrtartalmat és a 11 kW-os teljesítményt meg nem haladó hajtómotorral ellátott motorkerékpár.

Akorlátozott:
18 éves, vagy annál legfeljebb 6 hónappal fiatalabb
Legfeljebb 25 kW teljesítményű és 0,16 kW/kg teljesítmény/saját tömeg arányt meg nem haladó motorkerékpár.

A: legalább 2 éve érvényes "A1" alkategóriás vagy "A" korlátozott kategóriás vezetői engedéllyel rendelkezik, vagy 2 évnél rövidebb ideje, vagy egyáltalán nem rendelkezik érvényes "A1" alkategóriás vagy "A" korlátozott kategóriás vezetői engedéllyel, és betöltötte a 21. életévét, vagy annál legfeljebb 6 hónappal fiatalabb
A 25 kW teljesítményt és a 0,16 kW/kg teljesítmény/saját tömeg arányt meghaladó motorkerékpár.
Megtudjátok mondani hogy kilométerspirált hol kapok és mennyibe fáj? köszönöm
Ha az A korlátozottat leteszed és esetleg megunod,ami elöbb utobb bekövetkezik, bármikor lerakhatod az A kategoriát csak a külömbözetet kell kifizetned kb 25-30e. Ft.És levizsgázol.Azt hiszem csak forgalomba kell vezetni.
én jót nevettem rajta! csak kár h ennyi időm elment miatta!
Hölgyeim, és uraim, nem értem, miért nem nevettek azon ami vicces? Örjöngeni jobb? Ami röhelyes, azon nevetni kell, nem megőrülni tőle....
Szép jó reggelt mindenkinek!Látom tegnap nagy volt a nyüzsi Marcs azt tudod kb mennyiért dobod piacra a kis aranyost Annyira nem tudom mit csináljak mert mindenki azt tanácsolja tegyem le nagyra mert megfogom bánni ha 125-ig lesz meg!Adjon valaki tanácsot aki jártas ebben a dologban Marcs nagyon penge az új szerelmed
Iamét rengeteg fénykép van Mr.Tökéletesről!De halottról vagy jót vagy semmit..... Még szrencse,Talmának nem ilyen tanácsadói voltak,mert akkor várnunk kellene még 1 GP világbajnokra!
Bocs, rosszul írtad a neved dedós-ovis!
Na úgy látszik a hülyék megpróbálnak okosat írni.Ilyen kevés sikerrel!Micsoda beképzel fasz vagy!Menjél anyucihoz ott talán elviselik a szánalmas lényedet!
Bocs, elfelejtettem megkérdezni, hogy te mit is bizonyítottál eddig? Mert azon kívül, hogy feltettél egy nyálgombóc fotót, amin kivillantod a tini-mellkasod, persze szórakozóhelyen napszemüveggel, mint a "menők" (úgy kb. a tinilányok között), és egy böszme láncot a nyakadba akasztottál... hááááát, nem is tudom.... őszintén? Nagyon gyenge! Csak én ezt felnőtt nőként most hiába írom le, te úgyis baromi sztárnak tartod magad, de hát ez van... nem vagyunk egy kategória...
De azért érdeklődnék, hogy miért itt vered magad? Ha akkora arc vagy és annyira tudsz motorozni, akkor szerintem bátran fáradj át a "nagyobbak" közé (mondjuk R1, Hayabusa), és ott oszd az észt... megnézem, mit teszel abból zsebre... De elárulom a nagy titkot: még az itteni "fiatalok" is messze megesznek téged reggelire EMBERSÉGBEN, IQ-ban... ja, és MOTOROZÁSBAN is!
Szerintem legyen annyi eszed és ne égesd magad tovább, hanem szépen csendben húzz el a rákba...
Látod-látod, olyan fájdalmasan szánalmas vagy, hogy már nem is tudom, sírjak-e vagy nevessek. Egy valóban komoly cégtulajdonos a büdös életben nem játszaná az arcát, hanem messzemenőkig hallgatna az üzleti dolgairól, ugyanis felnőtt körben az ilyesmiről nem szokás beszélgetni, nemhogy még reklámozni... Arra meg végképp ne verd magad, hogy esetleg szüleid mit toltak alád és mit nem, mert az nem a te érdemed!
Küldtem neked mailt, megkaptad?