Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

lehet még mindíg hozzák, mondom én így tudom.

nem értem mi a pinát kellett volna reklámozniuk a fojtott rsen? az nem egy önálló modell, csak a rendes rs125 (30) lo eu normás lebutított változata.
ez így igaz...
ejtettek rólla... (elírtam az előbb)
Bocs a tájékozatlanságom miatt, de régebben ameddig hoztak be fojtottakat is, akkor sem hiszem, hogy sok szót eljetettek rólla. De tudtommal, van még ahol forgalmaznak fojtottat.
gyári brossúrában soha nem adnak meg végsebességet, de ezt már sokszor átbeszéltük. A minden motor magazin nem gyári brossúra
Tyt nem akarok kötözködni de úgy tudom hogy a1 az 11kw és azért vannak még folytot gépek is de lehet hogy én vok félre imformálva
annyiból hülyeség amit írsz, hogy tudtommal már csak full powerest importálnak magyarországra az apriliából. (nekem ezt mondták)
szarjátokmárlemennyitmegy!ha meg 2t-d van és 2t buzi vagy akkor mi a francé foglalkozol vele?
Ahogy mondod
Én egy sréccal csináltatam!van itt a topic-ok között egy olyan hogy Motormatricák.Na oda írjon és ott mindenre válasz kap!A munkája nagyon jó és olcsó!
azé beficcent egy kép a RAPTOR dobról (ahogy sztópi mondaná) a miheztartás végett
Sztem is nagyon jó lett! havernak is Repsolos van és ő csak Gas feliratú matricát szeretne rá olyat esetleg tudsz valahol?
Köszi Pisti!
szerintem jól néz ki!
ilyan lett a matricával
Énis láttam CBR-t 140-el meni ... Még az apriliaval mentem utána... Egy baj volt csak, hogy lejtő kellett neki, plussz a srác vagy 20 kg-al volt könnyebb, mint én... Ellenben azon a lejtőn az aprilia a kb 18 e -et futott dugóval 160-at ment óra szerint... (hozzáteszem, előre megbeszéltük, hogy nincs száguldozás, de nem bírták ki a 110 körüli tempót... Ellenben a 110-120 hoz is rendesen lehasalt rajta a srác....
Valószínűleg azért írtak 120-at mert azt sík úton tudja hozni, nagyobb termetű emberkék alatt is, amúgy meg én most nem az apriliát akarom leszólni, ne értsétek félre, de azért az aprilia standon sem a fojtott verzióra verik a nyálukat, hanem mindig csak a 30le-t hajtják, vagy még többet, meghogy 170-et megy.
csáó nah az a hejzett hogy mikor megveszed a kis cbr-t azt mongyák hogy 120 a vége a gyár szerint... és még ami kijön belőle nem okoskodni akarok ezt énse értettem de én 142-143 körül mentem vele max és az óra 10-12őt csal eztis tudom nah de ez akkor is 130.... nah mindegy szerintem haggyátok abba a vitázást mert semmi értelme hogy 120 vagy 140 et megy jó és kész! nah pá mindenkinek további szép estét! (helyesírásért bocsi)
mondjuk lehet ott van a dolog nyitja hogy ezek a cbres gyerekek nem valami nagydarabok.
de még mindíg nem értem hogy akkor a gyári adat miért 120? gondolkozzatok.
ha menne ténylegesen akár 130-140et, minden promóciós brossúrában azzal dicsekednének! Sőt, a honda a világ faszáig elkürtölte volna, ha a kis 14lovas faszköszörűből kihoztak volna valaha 140et. na vajon miért nem tettéK?
Mi történt? Mindenki elment végsebességet mérni?
Csak azért nem mindegy mennyit megy,mert én sem ültem a vásárlás előtt 125 CBR-en és én is bedőltem a 135-140KM/h sebességnek meg a 110-115-ös utazónak.Szóval nem egyNSR,RS,RG meg ilyenek. De ettől függetlenül király gép nem bántam meg. Ajánlom mindenkinek. Majd a lányomnak adom ,én meg veszek valami 600-ast.
Micsoda? Csak nem egy cbr?
Mind 1 menyi megy 110-nél ugysem használom gyorsabban őszig kíhúzom utána ugy is jön a nagyobb
2t és kész
Neked meg 4t! És mindenki megkapta azt amire vágyott, mindenki boldog...