Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

10w40-es olajat javaslom bár én még csak azt használtam valaki használ 10w50-est is. Én Félszintetikus Motul 5100 10Ww40-et használok. Láncra láncspray-t használok. Vízhőfokmérőnek nem tudom mi lehet a baja. Meddig járattad a gépet? Enyémnél kell neki azért idő mire elmozdul felfelé.
Sziasztok
Vettem egy Honda CBR 600 F3 at.
Szeretnék érdeklődni milyen motor olajat válasszak mi a gyár által előírt??
Láncolajzásra javaslat?
Vízhőfok jelző nem mozdul jeladó lehet a hiba ?
Válaszokat köszönöm előre is.
Gyári lapított O gyűrű a pilot csavar alól és a felújító készlet o gyűrűje.
Hali!

Azt meg tudná mondani valaki, hogy az F4 és az F4i ülése egyforma-e fel tudom-e rakni az F4i-ét F4-re? Előre is köszönöm.
Helló. Érdekelne az ülés ha megvan még. Írtam Privát üzit is.
Olyan 2T motornál van. A résvezérlés miatt fix helyen van a gyűrűvég.
Sajnálom, anno vettem náluk seeger és omega gyűrűt az volt mindenféle méretben.
Kifejezett kotelembolt,o gyűrűt nem látok náluk.
Üdv,
lehet, hogy "túl régen" szereltem motort, és dugattyút-gyűrűt, de emlékeim szerint a gyűrűt csak egyféleképpen tudod helyesen a nútjába tenni. A körkörös nút egy helyen "meg van szakítva", ahová a gyűrű végei passzolnak.
Volt boltjuk kis falunkban is de sajna bezárták pedig a sz@rtól a repülőig lehetett kapni mindent jó minőségben.
Tágitom.
Nem,még csak tanítom a keresési kört,odáig nem ért.
Fabory-ba nézted már
Nálunk csak néznek ilyenre pislog,hétfőn nézek egy boltot ahol nagyobb a választék,és gyártanak is.
Ő gyűrű bolt? Csapagybolt volt nekem a forrás. 2.8 x 1.1 a méret. Belső és anyagvastagsag. Viton anyag
Senkinek nincs tippje hol tudnék szerezni csak a pilot csavar alá O gyűrűt?
Felújítókészletek kilőve,nem használhatóak.
Egymás mellett ne legyen egybeesés. Ha az első és a harmadik egybeesik azzal semmi gond nincs.
Fogalmam sincs,szervizkönyvnáci vagyok,nincs akkora tapasztalatom hogy felulbiraljam,csak ha indokolt a más módszer.
akkor van egybeesés,az nem gáz?
180 fokonként.
Amúgy a forgattyús tengely és culangjai a manual 11-es fejezetétől indulnak.
Nem.
üzem közben nem fordulnak ezek el úgyis?
köszi
KB 120 fokonkent vagy 180 fokonkent. Ezt is mellékelem. Csak haza kell erjek.
Persze semmiképp ne essenek egy helyre a gyűrűvégek, 120 fokkal elforgatva.