Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nem mert kerek a vége ami a foglalatba megy nekem meg lapos T10 v T 20 azt hiszem.
Nem vakitas. Meg kell venned a cuccot. És szakszerűen berakni.
Hello!2000-es évjáratú F4-est fuvókáztatott már valaki?Mi a tapasztalat?Tényleg eltűnik a "szakadék" 4-6000 fordulat között?Dynojet vagy gyári?
Üdv Srácok! 2000-es évjáratú F4-et vettem nemrég.4-6000 fordulat közt kicsit elhagyja magát,6000 felett kilő.karbiszinkront,tisztítást megcsináltam.Fuvóka csere állítólag segítene.Kinek van ilyen irányba tapasztalata saját gépével?Mert a Dynojet cuccok nem olcsók.Stage 1 vagy a Stage 4 szett ami gyári dobhoz,légszűrőhöz készült és közepes fordulattartományon adja le a max lóerőt a gép.Csak parasztvakítás,vagy tényleg segítenek ezek a cuccok?!Valaki?
Szinte az összrs újabb autóban ilyen ègő van mar csodálom hogy nem kaptál èn egy mezei autósboltban vettem mert az egyik kiègett de azóta is bírja a másik mèg gyári a benzinpumpám mèg bírja
Nekem már vagy 3-4 éve itt figyel a feszmérő, a GS-be be is raktam. F4i-n hova érdemes rákötni, ahol nem kell szétbombázni mindent és biztonságos is??
Itt is van berényben. Tessék válogatni: http://www.jofogas.hu/magyarorszag?account_list_id=c384d9fb4860ada0ad7e08eadb10a36d
http://autohifi-tuning.shp.hu/...

itt a P21/5w-os nem jó?
Nekem sima helyett kell led. Játszana csak nem tudom megállapítani hogy az dupla szálas-e amit ott árulnak.
Szerintem ledeset cserelt simara vagy csak kiegettet.Ebay vagy aliexpress nem jatszik?
Hali.

Úgy hallom kicserélted a hátsó duplaszálas izzókat ledesre. Elárulod honnan sikerült szerezni vay tudnál segíteni a beszerzsben? Előre is köszönöm.
Honnan szerzett izzót azt nem tudod véletlen?
Ataaa nemreg cserelte,profi benne.
Hali srácok.

Valaki kicserélte már f4-ben vagy f4i-ben a hátsó duplaszálas izzőkat ledesre? Honnan tudnék ilyet szerezni? Elég keveset bírnak és nem találtam ilyet ledesben Google sem barátom ebay-en meg nem tudom, hogy 1 vagy 2 szálas-e nem tudom jól lefordítani. Autósboltban sem tudtak ilyet adni.

Előre is köszönöm a segítséget.
Nekem van fent láttam hogy gond van haza is tudtam menni ezért buzdítom őt is a mérő felszerelésére.
Egy ket-háromezres feszültségmérő műszer mindenképp javasolt beépítésre.
Jó kikapcsolódást. Benzinpumpa még mindig ok? Hűtő biztos segít rajta. Enyém elfüstölhetett. Volt rajta 1 pici lyuk meg vmi lötty meg körbe megrepedt a műanyag. Nekem Mecseki féle ment bele. Neked milyen pihen a polcon? Egyébként jól jártam mert nem töltött úgy purcant ki. Unokatesómé úgy, hogy túltöltött. Vezérlőelektronika akksi fesz szabályzó sőt még a műszerfal is kuka lett neki tavaly...
Amúgy mpst èpp lenn a tengerparton dühödök úgyhogy ne krepáljon be
79e èn tavaly leszedtem a feszabályzót számítógèp procijának a pasztájával lepasztáztam a hátulját úgy raktam vissza a csatikat letisztítottam meg tettem rá egy puci ventit ami ha gyújtásra rakom egyből megy talán bírja mèg egy darabig de èn már gondoskodtam feszabályzóról garázsban a polcon pihen
Holnap jon a gumi aztan gumis ha kesz feldobom a kepet!!!
egy képet dobhatnál fől hogy fér el a sárvédő környékén
zsir
Persze,a fagyizo elott a csajok bepippannak a gyonyortol.
gyari 160 gumi helyett 180 szeles gumit teszek hatulra lesz valami valtozas ?
Halihó!

Mennyi km-nél jársz a motorral? Jó, hogy felrakattam a feszültségmérőt. Meghalt a fesz szabályzóm 93 700 km-nél. Holnap már elvileg meg is érkezik az új aztán mehet tovább a paripa.