Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Érdekel, köszi.
Szija Gyalon tudok egy szerelöt nekem ö építette be a mociba a feszítőt. Ha érdekel el küldöm az elérhetőséget.
a plöxi és érdekelt volna
had kérdezzem meg eddig téli álmot aludtál? kerestem első ülést .............senki erre most te eddig hol voltál?
Sziasztok!

F4-es hez plexi illetve ülés eladó.
Egyben 5000 Ft.

Érdeklődni csak telón.
+36 30 9864211
f3 ilyen plexit nem tud valaki?
Hát ő nincs olyan közel..
Keresd meg a Tasit.
Egyébként október óta nem volt beindítva gépem, ma visszaraktam a fejidomot és pöccre indult. Hát ez a Honda...
Örök vita kérdés, én a régi 99-es suzi gs500-ba ásványit raktam, volt aki a hasonló évjáratába full szintit rakott és esküdözött rá. A tömítést miért enné, akkor az újaknál ugyanúgy megenné, nem?? Kuplung csúszást sem hiszem.
99-es 600f4be érdemes lehet szintetikus olajat tenni? hallottam ilyen mende-mondákat hogy régebbi motoroknál esetleg kikezdi a tömítést vagy jobban eszi mint a félszintet vagy ásványit, csúszik tőle a kuplung stb. valaki használt itt ilyen motorba full szintetikus olajat?
Pesten v. környékén tud vki olyan megbízható szerelőt, aki rakott már be manuális vez.lánc feszítőt??
Tud valali segíteni abban hogy villa olajat szeretnék cserélni az F2 ben de nem találom sehol menyi olaj és milyen kell bele.
Sajnos nem tudok mást.
néztem az áraikat,hát nem olcsók egyáltalán
Győrbe tudok egyet itt tudsz rendelni: olajcentrum.hu
Tatabánya környékén nem tud valaki jó áron olajat?
Szerintem igen.
Itt beszéltem egy gumissal és ő is lebeszélt a Michelinről, pilot power 3-at néztem. Bridgestone-nak az S21 jó lehet?
Szia .
Egerben élek én is. A gumival kapcsolatban a bridgestone -t ajánlom . Nagyon be vált. Előtte Michelin Power Pure 2C -t használtam . Néha meg viccelt a Mátrában.
Üdv!
Nemrégiben tettem szert egy f4-esre. A szezonra akarom felkészíteni és gumit szeretnék cserélni elsősorban. A kérdésem az lenne, hogy mit ajánlotok, mit használtok. Egerben lakok, heti szinten használnám 100 km-ert egyenes sík úton (szülői ház Törökszentmiklóson van), de sokat járok a hegyekbe is döntögetni, Bükk, Mátra, hiszen a közelemben van (ilyenkor azért el szoktam tüntetni a majré csíkot). Pályázni nem voltam még de még nem is tervezem, kevés vagyok én ahhoz. Esetleg akik a környékemen vannak írhatnak ha nyáron van kedvük gurulni egyet.
nekem gyertyánál produkálta ezt NGK
Vagy megint a gyertya milyen kerűlt bele?
Hali ! A cbr 600 f2 azt csinálja hogy durrog inditáskor és néha röffen egyet ,de semmi más !! Viszont gyertya csere után indult pöcc nem volt gond aztán egyre rosszabbul indult hidegen , és ez lett a vége !! MI a f...sz lehet a baj ? Túl sok üzemanyagra gondolok !!!