Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Köszönöm,mindkettő működött
Beszállok a fight-ba.
Próbálkozhatsz itt is.
http://www.manualedereparatie....
köszi,letölthetőt nem tudsz valahol?ez valami regisztrációt akar
f2 szerviz manualt honnét tudok letölteni,még nem találtam
farokidom nem kell?van egy nekem
sziasztok , f2-re keresnék fejidom tartó konzolt , ha van valakinek eladó , vagy ötlete mert pályagépre kellene..
meg el alu felni nem fog rozsdásodni :)
az lesz
előző mocimon is le volt,ápolni kell és kész :)
lesz mit tisztán tartanod. nekem a cimbora unalmában felpolírozott mindent amit lehetett a zx6-on. letakarta egy ruhával a motort majd 2 hét múlva majd seggre esett hogy a magnézium deknik rozsdásak lettek. elment hóolvadás után a szerelőhöz nedves úton szervizre majd miután vissza hozta akkor is leseggelt hogy a vizes úton annyi só lét hordott szét a hátsó guma hogy gödrösre marta a lengővillát.
Jó minőségű imbuszkulcsot teljesen tövig bedugva egy hirtelen mozdulattal simán ki lehet lazítani amúgy be vannak ragasztva
nem merem erőltetni ,majd kikísérletezem,most lettek kész nem az eredeti kerekeim,tárcsával vettem őket ,políroztatva lettek :)
Nekem simán lejött,bár akkus ütvecsavarozó volt.Melegítsd fel hőlégfúvóval bár a felni sokat elvisz.
srácok gyári f2 tárcsát szedett már le valaki?nem tudom megindítani a csavarokat,félek beleszakad,vagy fordított menetes?
Nem nehez. Egyik oldalt a belso tavtarto kicsit elcsuszik es igy egy hoszabb kiuto palcaval, ruddal a belso gyurure tamaszkodva kiutheted. Legy biztos abban hogy nincs zeeger gyuru a szimmering alatt. Beszereleskor a csapagyak a fagyasztoban hulnek kb 20 percet mig az agyreszt kicsit felmelegitheted pl eros hajszaritoval.
kiszedni nehéz ?esetleg videó?
Jo kerdes. Dupla vedelem.
azt nem értem a szimering minek oda?a csapágyak zártak ?
Nem Miskolc hanem Mi.
Look at this on eBay http://www.ebay.com/itm/261247317614

Miskolc sohasem nézzük a számokat és betűket. Az allballs azt küldi ami kell és jó minőségben. Természetesen európai ebay is lehetséges. Copy paste a termekszamot.