Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

köszönöm
küldesz egy linket a pumpáról, + mennyibe fájt anyagilag, mennyi idő alatt érkezett meg.
Komplett made in kina benzinpumpat vettem. Ahogy nézegettem az elektronika is 8000-1000 körül lett volna és ki tudja hogy a pumpa része Meddig lesz jó a Mitsubishinek. Félre tettem aaztan majd megnézem ha lesz fölösleges pénzem erre. Amikor próbáltam a rossz Mitsubishi pumpát azt csinálta hogy csak akkor szikraztatta azaz működtette ha kicsit rá segitettem. De a szenkefe az ferdén kopott be és még lyuk os volt benne. Finom papírral felcsiszoltam egyenesre amennyire lehetett, de nem lett jobb
Koszi.
Nekem a Casrol hamar elhasználódott ami annyit jelent hogy 3-4e km környékén már nehézkessé vált a váltó a motul-t meg 6e-nél úgy engedem le hogy még semmi ilyen jelenség nem jelentkezik
a benzinpumpa mitsuba az elektronika egy sima érintkező pár.
a felsorolásodból melyiket vetted meg?
Én még nem használtam, de eddig csak jót hallottam róla.
Sziasztok. Motul 5100 10W40-rol mi a velemenyetek? Elozo tulajnal az volt az F4-emben, en Castrol Power 1 10W40-et tettem bele. Nincs vele baj, de kovetkezore lehet kiprobalom a Motult.
Erre az utólag beépített fokozatkijelzőre cefetül kíváncsi vagyok.
Ha sikerült megvenned és be is szerelted, majd írd meg légyszi a tapasztalataidat
Így 25. Életévében elhalálozott a gyári Mitsubishi benzinpumpa elektronikája. Problagattam csiszolgatni a szenkefét de nem lett jobb. 80.000 ft magyar oldalon 54.000 az ebayen. 5.000 ft az utángyártott kínai postával együtt. Ezt meg majd következő tulaj megkapja
köszönöm.
Azt elfelejtettem hogy 1995 évjárat.
valakinek nincs 4 db kidobásra szánt gyertyája ami még működőkepés.
Ezt lehet minden váltós motorra:
http://www.ebay.com/itm/LED-Di...
Sziasztok most regisztráltam,és segítséget kérnék honda cbr 600 f2-re lehet szerelni digitális sebességfokozat kijelzőt?
azért változik a magassága is tudtommal
Óra nem csall,mert ez csak szélesebb,,de a felni összehúzza,,max billegősebb lesz....
menettulajdonság nem változna számottevően?illetve mennyit csalna az óra?
Nem, csak pofásabb.
Srácok ha 160/60 r17 helyett 170/60r17 tennék fel nagy eltérés lenne?
f3 kábelköteg nem érdekel valakit
www.classiccycles.org. A-tól Z-ig minden,mindenkinek!
Hát az furi, olyat csinál alapból, h mutatja a tartalékot és tankolás után menni kell egy kicsit, h eltűnjön a tartalék jelzés.
Sziasztok!

Olyannal esetleg már találkozott valaki, hogy miután a motor akksiját kivettem, később visszaraktam az addig hibátlanul működő üzemanyagszint jelző működése "bizonytalanná" vált? Ez alatt azt értem, hogy a motorban kb már csak benzingőz van, de még azt jelzi, hogy a tartalék maximumánál jár.

Tanácsokat előre is köszi!

Üdv:

Tomi