Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok! Valaki nem tudja hogy F2-es cbr-be milyen termosztát jó?Valahol olvastam hogy vmelyik honda civic autóé jó bele.
Üdv! F3-hoz keresek felső villahidat túrakormányhoz,vagy komplett suberbike szettet.(nem szeretném megfúrni)
Szia Bury!
Van még EBC fékbetéted F4i-be?
Köszi a válaszokat, akkor a téli pihenő alatt meg kell csináltatnom, nincs mese.
Helo!
Megmaradt egy manuális vezèrműláncfeszítőm elvileg f4 hez való de biztos máshoz is passzol.
Ha valakit èrdekel irjon
Nem lehet,biztos.
Na jó. lehet igazad van. :D
Szerintem 24e, de ezen nem veszünk össze.
26 ezrenként.
Sziasztok! CBR600 F4-en milyen gyakran kell szelephézagot állítani?
f4i fsport hátsó segédváz valakinek? görbült és sérült is érdekelhet.
Alkatrész lesz belőle mert sztem nem merik bevállalni.Komplett motorból van.A motor nem volt beindítva miota elhoztam,így én se tudom hogy működik-e....Garanciát én se tudok vállalni rá így.Marad a bontás...
szerintem állapotfüggő,jó lenne hallani
Köszi! Akkor az F1 blokkért nem sok az 50 leömlővel....
nagyon pöpec hangja van
100 vettem karbival légszűrőházzal leömlővel
Mennyiért sikerült a blokkot ha nem titok? köszi.
CBR 600 (PC35 2001-től) gyári kipufogó eladó 16000 Ft.
2 helyen karcos, de nem horpadt.
Lucky,
gagyi ebay-es szarságok meg istentudjahonnétbontott szabályozó helyett ajánlom Hirsch Zoltánt. Tel: +3630/908-86-19
Párezer forintért csinál a fickó fesz szabályzót, de előtte ügyesen be is tudja vizsgálni a régit, generátort is tud tekercselni, nagyon jó minőségű anyagokkal dolgozik, profi villamosmérnök, és egy kínai utángyártott árából simán csinál neked egy penge kis szabályzót, garanciával. Az esti órákban kell hívni. Van honlapja is motobees pont hu vagy pont com, ilyesmi.
Nekem az eredetinél kicsit nagyobb fesz szab-ot csinált, olyan ruszkis méretű lett, de leszarom, tök jól teszi a dolgát.
f2 cdi-t szeretnék szerezni ,csak az f3 kábelkötegen ván pár csati ami f2 nincs
Cdi.
mi nem jó?a f3 kábelköteg?
Valami gyujtasvezerles kene ra.
Szerintem.F2 e nem jo?
cdi nincs még de a többi igen
Cdi megvan,meg az a kocsog rele ami szopatott engem?