Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Teljes mértékben igazad van. Tisztelem a vasat, de nem félek tôle, ez a lényeg, asszem...
Ger6 ésszel kell menni én is idén kezdtem sose volt 50ccm3 nagyobb robogóm és látod élek
Nyet, Csornán futottam össze régi ismerôsökkel, aztán ott furikáztunk egy kicsit. Ez van. Lehet, hogy nem R6 lesz a motoromból... Talán nem is baj, így nem nyírom ki magam olyan gyorsan...
Akkor euro-ringen te voltál szombaton?
Áhh, már csak 3 hetente, mert nincs idôm. Most hétvégén meg egy Hyousung Gt 650 R-el mentem. Egészen megtetszett, és fele annyit, mint az R6-os. :) Ismered a mocit?
"persze pajzs bácsi! "

Nem kell ilyennk lenni mocis vagy nem?
persze pajzs bácsi!
túró azért vigyázol magadra ugye?
te azóta is bejársz minden nap a motorkereskedésbe???
Nekem teccik aza vedejó! Bornout után ekkerék! Juppí! Én is örólnék, ha alám nyomnák a mocit. De mivel nincs ki ezt megtegye, ezért még gy?jtögetek. Ekkicsit. Na megyek, folytatom a munkám...
áááá. ha ilyen ügyes srác tanít akkor tuti az.
Az sem rosz csak nem mindig kifizetődő
nem! csak bátorba!
túró átmész Freestyle -ba
tök menő!

taníts meg légyszi légyszi!

hogy csinálod!?
az a polós rövidnadrágos tök brutál kép!

annyira bátor vagy!
légyszi taníts meg!
úgy irigyellek, hogyte ilyen bátor vagy! komolyan!
Bocs,de szerintem elég hányás színe van így sárgában
Giximikikém! Pofád alapállásba! :) Ne itt lógjál vazz, írjad a bugyuta cikkeidet a köcskeméti lapoknak! Felrakhatom az összetört gixid képeit is, hogy megmutassuk milyen ügyes gyerek vagy Te!
DennyM: Sajna nem Pesten lakom, 60 km-re délre. Meg legközelebb csak v.mikor tavasszal megyek szervízbe a Takoberhez. Jah, ne aggódj, nekem se lett volna soha zsém erre a bicajra, ahogy mondani szokás, picsám alá van rakva :P Dehát ti nem fogadtátok volna el? :) Nalássátok feleim szümtükhel :)
Jah! Hadd rajkodjak már a videjómmal is, ha már eccer 2 napot szenvedtem vele, mire megcsináltam :D, íme: RR video
r.3.14! ki készítette ezeket a fantasztikus fotókat? Főleg az udvari képeket. Amúgy minek arra sportdob, ha rendőri kísérettel motorozol?
r.3.14: nagyon szép sárgában!!!!!!! gratulálok hozzá
remélem BP-en laksz vhol, hátha egyszer látom :)

((( hjajjj mikor lesz nekem ilyenre della )))
Helotok!

Mondom beköszönök már a tesókhoz! :) Aki gondolja, nézze meg az én kis sárgaságomat, ilyen színben úgyse sok RR van. RR-em
Régebben írta itt v.ki a drága dob árakra, hogy v.mit baszkurált a gyárival. Lehet v.mit csinálni vele, hogy jobb hangja legyen? Én mondjuk leszedtem v.melyik nap :D kurva jó hangja volt, de visszaraktam, mer aszonták nem tesz jót tartós használat mellett a szelepeknek.
Más...
Kormányvégsúlyt nem tud v.ki? r.3.14@freemail.hu
Na hali
Hali mindenkinek
Végre 1 Simsonos(Simson600rr).Nekem is szimóm van s51 1-4H .Hánny ccm-es a műszered, van rajt valami extra Tuning??
Szerintem a kérdésed tedd fel a Club honlapján is
Szevaszok!
Érdeklődni szeretnék van-e valakinek tapasztalata "kis RR" láncfeszítő, láncvezető problémájával kapcsolatban.Bármilyen információ érdekel.
Előre is köszi!
Taki
Ok de lehet te állsz be helyettem ha nem lesz motrom akkor lehet nem tudok elmenni de ez a héten elválik
akkor még pontositunk,megyek szunyálni mert korán kellek.jo pihenést neked is.