Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Én is !! Drukkolok !! Biztos szar lenne már elveszíteni egy új motort !
Ugynézki talán rendeződik az anyagi helyzet,,szóval lehet megtapasztalom a verdának minden pozitívumát,és negatívumát:D remélem így lesz,
Az szar lehet , sajnálom, hogy nem tudtad kipróbálni rendesen, pedig ódákaz zengenek róla !!
Na, mind1 majd a következő nagymoci !!
Szia Mitogeri!

Mi lenne az ára a gépnek?
nemazért,hanem mert sajna kellene az ára.nem is tudtam még igazán kipróbálni,amerikából hoztuk,és még eddig 3km-t mentem vele,de sajna rosszul állok.
Miért akarod eladni a 600 RR-t???
Nem vagy vele megelégedve ???
Oks,megjott a válasz,még spekuláloka dolgon.
te,engem érdekelne az idomszett,de akár az rr is eladó,csak idomhibás,1800km van benne,keress meg ha esetleg érdekel.
06705540998
Sziasztok!


Van egy eladó komplett versenyidomgarnitúrám "05-06-os 600RR-hez egyszínű camel sárgára lefényezve, plusz egy gyári új Akrapovic slip-on nyitott kipufogódobom. Motoron még nem volt egyik se. Ha érdekel keress meg. Tel: 06-30-859-0939.
Ha esetleg valakinek van törött 2005-ös 600RR-je, az is érdekelne!
Üdv: Karesz
SZia nekem CBR600F em van 2005 ös arra nem jó?Vagy esetleg arra is tudsz?Mennyiért?üdv Laceeka
Sziasztok!
Hátsó sárvédő karbonból vkinek????????????? hamarosan lesz első sárvédő is
ocsóért!
Kép: karbon a motoron topic
Szia Mitogeri!
Kuldtem valaszt mar tobb mint egy hete de megegyszer atkuldom.
Jimby.
jimby,írtam neked mailt,de nem éppen kaptam választ.jólenne pedig tudni,hogy akkor mi is a pálya a cuccokkal,mert nekem lépni kéne.előre is köszi.
Na,az király,én ebayról szoktam cuccokat venni,de nem nagyon találtam németbe 05-öshöz fejidomot,amcsiból meg nem akarok hozatni,mert ups-el lenne csak itthon normális idő alatt,az meg nem olcsó
Hali Mitogeri!
Nekem van minden ehez a tipushoz /05/ sot meg a 04 hez is.
Irj priv. mailt ha erdekel.
heló,én most vettem egy 2005ös cbr600rr-t,nemtudjátok hol lehet hozzá bontott cuccokat kapni?nekem konkrétan idom kéne.
előre is köszi,,ja és nem Utángyártott,mert az nekemis van:)
Űber korrekt ez a nézőke vazeg!!!!
Nem tudsz japánul? :))) Itt a cím: http://www.honda.co.jp/CBR600RR/ rákérdez, hogy letöltsön e egy kis 3D-s nézegető progit, de nyugodtan engedd!!! Eszméletlen jó! Hali
hol van az a három dés nézegetés?
Hali! Láttam már képeket az amerikai és a japán 2006-os színezésekről, és egyszer valami kis képet az európairól is, de tudna valaki egy olyan oldalt mondani, ahol rendesen meg tudnám nézegetni az EU-ba szánt új színeket? A japán oldalon nagyon jó a 3D-s nézegetés, kár, hogy ezt máshol nem láttam. THX
Mikikém! Ne szídd már a mellyedre! Tom, hogy nem a Te hibádból estél Tee! Jól moccozol ahhoz képest, hogy alig 2 éve nyomod, csak mint mondtam már, az volt a baj, hogy egyből nagyot vettél. Hát elvesztetted a humorérzéked? Nem voltál Te ilyen! Pedig már durvább poénokat is nyomattunk egymásnak :)
Ne vedd a szívedre szerintem csak poénnak szánta
Árpi! 1. a motort nem én törtem össze, hanem az autós. És soha nem mondtam olyat, hogy ügyes vagyok. mondjuk nem gondoltam, hogy valaki ezen jól szórakozik, na mindegy.
Ja ja én is így teszek