Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Vagy kell bele egyet fúrni pluszba...
Hali.
A kuplung dekliben szeretnék szimeringet venni.. valaki tud oldalt, hogy honnan tudok rendelni? Előre is köszi.
köszönöm válaszod
Hát le kellene hajólni a motor mellé!És ott az idomon a kivágás a kis kocka alaku.
Üdv
Hát én ezen nem látok ablakot ilyenkor mi lehet a megoldás?
Sziasztok,van egy 2005-ös cbr 600rr-ről 2db első állitható Arata
lábtartó.Az egyik csuszásból adodóan enyhén sérült,nem vészes
Pedig ezen is van kisablak, és ugyanúgy zajlik a művelet!
Üdv!
Érdeklődnék 1 2003 600rr-em van és nem tudom hol lehet az olajat ellenőrizni.Előző motorom egy 2003 cbr954rr volt ott 1 kis ablak ahol lehetett ellenőrizni itt ez nincs .

válaszotokat előre is köszönöm
Ha valakit érdekel gyári honda idom(ok) írjon nyugodtan..! 2003-2004
Eladó Honda CBR 600 RR '04-es váz, magyar papírokkal, forgalmival, törzskönyvvel!
Sziasztok! EREDETI GYÁRI enyhén sérült vagy sérülésmentes alkatrészek eladók!
fejidom 50.000,-
fejidom tartó 15.000,-
első felni 50.000,-
bal oldali hátsó lábtartó 8.000,-
kuplung kar 3.000,-
alsó villahíd 40.000,-
bal oldali alsó idom 60.000,-
bal oldali középső idom 60.000,-
farokidom 40.000,-
bal hátsó sárvédőtartó 5.000,-

Ha valaki elviszi egyben az egészet, ajándékba adom az ezeken kívüli (enyhén sérült) alkatrészeket (pl. 2 db indexet, a kormánysúlyt)!

Kérésre több képet tudok küldeni.

Tel: 06703150076
helló!akkor várjuk a hozzáértőbbek válaszát.előre is köszönettel.üdv
Szerintem a váznál nem volt változtatás 2004-2005 között. Ha gondolod beméretezem vagy feldobjuk a hozzáértőbbeknek.

Aki tudja okosítson minket is. Jó a 2003-04-es lábtartója a 2005-06-os típushoz?
akos27-nek írtam a lábtartó miatt amúgy jobbos kellene csak fékkarral üdv
helló!az lenne a kérdés,hogy 2006-os évjárathoz jó-e?válaszodat előre is köszönöm üdv
Szia! Nézd át a kábelkötegen a nagy csatikban ami megy a fejidom felé a kis sarukat, h. nincsenek kitágulva és h. érintkeznek e. Nekem hasonló problémám volt néha menet közbe is leállt meg volt h. lámpám nem volt, meg indexre leállt meg ilyesmi, aztán kicseréltem indexrelét lámparelét vezetékeket végignéztem és kiderült h. elöl az egyik nagy(kék) csatiban 2 saru nem mindig érintkezett mert ki volt tágulva, összenyomtam kicsit őket, azóta no problem, pedig már gondoltam én is mindenre...
Utángyártott sisakplexiről mi a véleményetek, megéri vagy inkább gyári ?
Sziasztok!
Ha esetleg valakit érdekelnek ezek az alkatrészek jelezze bátran, ezeken kívül is még vannak idomok, de nem tudtam mindent lefotózni.
üdv.
CBR 600rr Alkatrészek Eladók !
Komplett Yoshimura Kipufogó rendszer 149.000Ft
Hozzá irt Power Commander 49.000Ft
Komplett elsőkerék féktárcsával+gumi 90.000Ft
Üléspúp fehér fényezéssel 20.000Ft
IRC kuplung és fékkar párban 28.000Ft
GIpro fokozatszám kijelző 18.000Ft
Váltó fordító pedál konzollal 19.900Ft
Galfer fékbetét (használt) párban 15.000Ft
520-as alu lánckerék 41-42 fogas 5.000Ft /db
Gyári kuplung ház (használt) 40.000Ft
Integrált hátsólámpa 5.000Ft
Tel:30-9676-432 elérhetőség minden nap 8-17-ig
Tudsz nekem képet küldeni róla? r.sanya84@gmail.com
Köszi!
(Jelenleg külföldön tartózkodom, azért nem tudlak hívni...)
Hali!
Nekem 2005-06-os garnitúrám van ha az esetleg érdekel lámpa cserével rá lehet tenni a régebbire is, de az oldal és a hasidomok egyébként is megegyeznek.20-596-8172
üdv
Sziasztok! Komplett idomgarnitúrát keresek 2003-as RR-hez... Utángyártott nem érdekel, csakis eredeti... Ha valaki tud segíteni, azt megköszönném! r.sanya84@gmail.com
Sziasztok !

Engedelmetekkel egy kis "morgás" a téli átalakulásról :) Nagyon nem bántottam,mert hideg is volt és még szűz volt a dob,majd ha jobb idő lesz gyártók valami szórakoztatóbbat :)

http://www.youtube.com/watch?v...

Kellemes pihenést a hétvégére ! :)
ha minden igaz cbr é.. segítséget kérnék pontos tipushoz...féláron eladó amúgy... de gyári HONDA... 30 605 6883
Semmi gond, jó olajozást!