Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Megvéve, nem volt zajos. :D
Meg kell venni! Ha nem zajos a blokk.
Sziasztok!
2007-2008-as évjáratú CBR600 RR tulajok vélményét szeretném kérni a motor típushibáíról, jellemző betegségeiről. Motorvásárlás előtt állok, a kiszemeltben 39.000 km van, végig Hondánál vezetett szervízkönyvvel rendelkezik (ez némi megnyugvásra adhatna okot). De mégsem szeretnék belenyúlni, szabad ennyi km-el megvenni ezt a típust? (Motul 5100 10w-40el használták. Szervízbejegyzések szerint olajon, szűrőn, fékolajon, hűtőfolyadékon, légszűrőn, lánc-, lánckeréken kívül mást nem cseréltek rajta.)
Válaszotokat előre is köszönöm.
Sziasztok! 2005-2006oshoz keresek fényszóró egységet.
2007-2008 idomok , fék kar , jobb tükör lap nélkül , egyéb műanyagok , plexi stb
Hali
A bal oldali hasidom hibátlan, a jobb oldali csúszott picit
Hali! Engem érdekelnének a hasidomot.
Sziasztok kedves fórum társak!
Megmaradt alkatrészeim kínálom eladásra
Ár megegyezés alapján
PC 37 2005-2006
Van még egy gyári kipufogóm is ha valakit érdekel.
Sziasztok az első teleszkópomon felül ahol állítani lehet a balon csak 3 fordulatot tudok a jobb oldalin viszont 5 fordulatot lehet állítani azaz, nem egyformán lehet tekergetni mi lehet a hiba oka?
Azt a kis "kart" és a tengelyét, amit a bowden mozgat. Szétszedni, kitakarítani, átnézni, nincs-e berágódva, újrazsírozni, ha nem a motor olajos oldalán van.
Sziasztok,

Tanácsot kérnék 2005-ös 600 RR kuplunggal kapcsolatban.
A kuplungja nagyon "kemény", nagyon nehezen lehet behúzni a kart, bemelegedés után még nehezebb.... Ezért szét lett szedve és a következők cserélve.
Kuplungbowden kicserélve, új. Kuplung szétszedve, lamellák bőven határérték felett, vetemedve nincsenek a csúszók sem. Kuplung rugószett cserélve, új. Beverődés a kosáron nincs, csak kopásnyom. A kuplung rendesen kiemel, nem rángat, nem csúszik, attól eltekintve hogy nagyon "kemény" semmi más rendellenesség.
Az új bowden és rugószett berakás után ugyanaz a jelenség, sőt, talán még keményebb lett.
Mit kellene még ellenőrizni, cserélni?
Köszi.
Üdv.
Ákos
Hello! Ingyen elvihető csúszott idomok, sérült alkatrészek.
Hello ez az idom szett szerinted jó pc37 re ? (2003 600rr)
Sziasztok. 2004 es müszerfalhoz keresek nyomogombot! Sajnos elveszett!Nem tudja véletlen valaki hol tudnék beszerezni? Köszi. Üdv.
Sziasztok!

Érdeklődnék, hogy van e valakinek eladó tankja 2007-es PC40-hez? (nem az idom, hanem a fém tank maga) Vagy valami ötlet esetleg, hogy hol nézzek utána? Vagy melyik évjáratok kompatibilisek egymással értem ez alatt: '07-'08-'09... stb?
Köszönöm a válaszokat! ÜDV!
Szia! 11. éves az RR-em, de soha nem kellett ilyen irányban "kutakodni" a szervizben, és nem volt még (szerencsére) semmilyen jellegű elektronikai problémája a motornak. A szevizben sem hívták fel ilyesmire a figyelmemet. Szerintem ha valami baja lenne a HESD-nek akkor az a műszerfalon kivillanna..addig meg úgy gondolom nem kell babrálni.. Legalábbis én így gondolom.
2005, 600rr alkatrészek , mondj egy arat es vidd
Sziasztok egy olyan dolog érdekelne engem, hogy kell-e valamilyen időközönként az elektronikus kormánygátlón kötelező jelleggel valami szervízt elvégezni ?
( ha nem volt összetörve a motor) .
Köszi a válaszokat előre is !
Sziasztok
2005 cbr 600rr yoshimura rs5 - hoz osszekoto csove van valakinek?
Sziasztok gyár üléspúp eladó! 600 rr pc 40 2007-2012
Érd: 06203793802
2005-06-os RR-hez van néhány eladó alkatrészem, akit érdekel keressen bátran.
Komplett idomszett amit csak fényezni kell.
Első ülés,Hátsó lámpa, váltókar, fékkar, kuplungkar, gen. dekni karcos, Gyári újszerű első-hátsó lánckerék, hűtő ventillátor,hátsó keréktengely.
Fejidom: 38000 Ft.
Oldalidom:15000 Ft/ Db
Hasidom: 10000 Ft/Db
Farokidom:15000 Ft
Tankidom: 15000 Ft
Ram-Air takató: 8000 Ft/db
Hátsó lámpa: 8000 Ft
A komplett idomszett 100 e Ft egyben.Nincs minden fotózva.
20-596-8172 Üdv.Vinkó
Sziasztok
Hibátlan kuplungdeknit keresek 2003-2006 pc 37 hez. Nem horror áron
Üdv! valaki tudna nekem segiteni hogy 05-06 cbr 600rr lábtartó szett jó lehet 07 cbr600rrhez
Sziasztok. Honda- Repsol Marc Márquez 93 új póló eladó Féláron.
Eredetiek, bontatlan csomagolásban.
Póló: L; XL; ár: 7000Ft
Tel.:30/9068005
Nyíregyházán személyes átvétel megoldható, máshova posta ok.
Üdv!
Eladó gyakorlatilag új első brembo féktárcsák 1000km se mentek közúton.
Ár 80.000 ft a két darab plusz ajandékba adok hozzá 4db brembo használt fékbetétet.