Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Huh, az nem semmi....
burmi
Azt írják van új 50 gurigáért......
sziasztok.
Tud valaki egy 2000évj. Honda cbr 929-re egy első lámpát?(130-nál beleköltözött egy fácán
vagy valamilyen bontót?
előre is köszi
Pirelli Diablo gumik (+90.000 Ft!)
www.eladomotorok.extra.hu
Eladó CBR 919 RR!
Most van mit költeni a motoromra, a sárvédő várhat még.....
Nem-nem. Ha megnézed a képeim közt ott figyel egy FZR, arról lehet hogy rémlik valami, innen vagyok a szomszéd faluból, jó hosszú neve van, és van egy N.Lajos nevű közös ismerősünk is....
"Mi egyébként ismerjük egymást"
?
Talán Gödöllő Auner?
Nekem azok bejönnek! Később tervezek rá én is olyat.

Mi egyébként ismerjük egymást..
20 Euro körül volt épp liciten egy hátsó villára szerelhető fekete sárvédő.
Nem gáz, de az oldalt nem hozza be......
Hoppá! Nálam a k és az i még nagybetű volt!
kertace!
ilyen sárvédő vételén nem gondolkoztál még?
A Hondánál nem tudnak adni új kulcsokat az elektronika száma alapján?
Sziasztok! CBR 929-hez keresek immós. gyújtáskapcsolót,kulcsal,kulcsokkal,+electronikát.Ugyanis
mind a két kulcs elveszett.Ha valaki tudna,árat is írjon! Megköszönöm!
Sziasztok!

Elnézést, hogy ide írok!
Eldó a volt motorom!
Nagyon megkímélt CBR 900RR, beszámitotta egy srác az új motoromba, gondolvan, hogy azt talan elöbb el tudja adni.
Én nagyon sajnaltam eledani, mert mindent rendbe rakattam rajta, de nagyobb gépet szerettem volna, ami kényelmesebb kétszemélyel is.

Semmi érdekem nem fűződik ahoz, hogy az uj tulaj eladja, csak ha valaki szeretne egy hibátlan kis gyöngyszemet, akkor ez az!

Képek az adatlapomon!

Szép napot mindenkinek!
Én FZR 1000 exupról váltottam 929 CBR re. Könnyebb, kisebb, jobban megy, jobb fékek, szebb forma, valamivel kevesebb fogyasztás, sportosabb motorozás! Nekem nagyon tetszik, bár nehezen szoktam meg a spostos ülés pozíciót, és kormyányt, első néhány motorozás igen csuklófájós volt, de igy hogy kb 1500 km-t lemotoroztam vele, azt hiszem kezdek hozzászokni, alkalmazkodni. Nekem tetszik a CBR!
Üdv CBR900RR tulajok!

Hasonlított már valaki össze FZR1000-et CBR900-al? Azért kérdezem, mert nekem kissé nehéznek tűnik a 236 kilós FZR -dugóban Bp-en baromi izzasztó terelgetni..., és szeretnék könnyebbre váltani 1-2év múlva (a CBR olyan 190kg csak -még nem vezettem :( , de nem szeretnék sokat veszíteni a teljesítményből. 6-7száz ezer Ft-ban gondolkodom persze...

Vélemény?
Éretm, köszi, majd nézelődöm. De ha már itt vagyok egy V-alakú idomra is szükségem lenne, ami az első kerék és a kipufi leömlők között van. Ha esetleg valakinek ilyen lenne fekete szinben, arra is vevő lennék. Köszi
Nem sűrűn van eladó, a 954-é is jó rá. A Német e-bay-en sűrűbben előfordul....
Na ez a topic eléggé ritkán látogatott, azért beirom, hogy kormány telőre lenne szükségem. Nincs valakinek esetleg?
nem tud vki vmit MR.RR ről?
ANTII
adjál már vmi életjelet:)
Azt hiszem ez jó lesz nekem is. Köszi.
Üdv gyárilag 10W40 való bele.Én a repsol mellett döntöttem mert az elöző cbr-be is ezt tettem,elérhető áron van és jó.
Na hé tulajok!
Nagyon le van ülve a topic! Miért is?

Lenne mindjárt egy kérdésem is! Ki milyen olajat használ a géphez? Miket próbáltatok? Tapasztalatok?
Olajcsere előtt állok, ezért lenne fontos a kérdés!

Másik! Akinek gyári a kipufogó rebdszere, megtudja mondani, hogy van valami szelep (olyasmire gondolok mint a Yamahákban az Exup) a leömlők után a gyűjtőben?