Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szia! Ki*aszott jó az idomod. Csináltattad vagy vetted valahonnan?
főfúvóka
Sziasztok .
honda cbr 919rr-hez van főfúvókám eladó 138-as. 6000ft a 4 db
Ha valakit érdekel .E-mail : szilagyi0826@freemail.hu
Sziasztok.
Srácok, 954rr-re találok még valahol yoshimura tri-oval bolt-on kipufogót?
A tiéd jobb , köszönöm.
Ezt írja a szervizkönyv.
Sziasztok! A jó időre tekintettel csinálni szeretnék egy szelep hézag ellenőrzést. Kellene a pontos érték mert amit találtam az nem egyértelmű . Az alany 99 és CBR 919.
van egy dőlés érzékelőm .
Már tárgytalan, elvitték
Udv. Egy kicsit kilonbozik .
A karbi jo hozza 919a 893 hoz. Forditva nem
mert van egy elektromos kis cucc a 919 en ami a 893-an nincs. Fuvokak is nagyobbak.
A valto akkor lehet jo csak, ha az egeszet kicsereled kompletten.
A kuplung kosarba is van egy kicsi elteres.
A blokk is szelesebb 3-5 cm -el.
En bontom mindket fajtat onnan tudom ;-)
Szia.Van.Ha érdekel 70/3179083.
Udv Pali
Sziasztok! Olyan kérdésem lenne, hogy a cbr sc 28 899 ccm es blokkja miben különbözik az sc 33 919 ccm blokkjatol? Lehet e házastitani őket vagy teljesen más a hengerfej blokk öntvény minden? Előre is köszönöm a választ.
Igen, köszi. Közben már fotók alapján rájöttem.
Nem.
Sziasztok!
Szívesen fogadnék észrevételeket a következő 954 rr-rel kapcsolatban.Esetleg valaki ismeri a tulajt vagy a moci előéletét?
Minden információt, segítségnyújtást szívesen fogadok!
https://www.kepesmotor.hu/hond...
Köszi: Roland
Sziasztok!
Valakinek lenne eladó eldőlés érzékelője? Az enyém sajna beadta az unalmast :/ 2002-es 954-be kellene.
Sziasztok! 929 benzintank megegyezik a 954-ével?
Köszi: Zoli
Hali van pár db 900rr gyári dobom igaz nem a legszebbek de az e jelzés miatt a vizsgára jól jöhet akinek nincsen ilyen 15eft/db és egy 929gyári rendszer 35-ért.Érd:zolimotor@gmail.com
Szia. Milyen állapotban van és mennyiért adod?
Hello! Mit kérsz érte?
Akrapovics full titan verseny rendszerem van ha érdekel. 929-en használtam de jó a 954 re is ugy tudom.
Persze, mert már akkor is öreg volt amikor te vetted, hova menjen lejjebb, már elérte a legalját...van egy ár, aminél lejjebb semmi nem megy, pl. 82-es robogóm 40 k. volt 5 éve, most is annyi lenne de ugyanennyiért 15 évvel fiatalabbat is lehet venni (ami szintén öregnek számít már) szóval akkor az enyém reális ára 10k. Mégsem annyi.
Én 1.1 milláért vettem a 28-asomat 2003-ban full Yoshi, K&N stb., mégis egy árban volt a többivel, ahogy most is egy árban van a piszkálatlanokkal, ja meg már jópár éve beesett erre az árra, amit te is mondasz, ez kb. harmada a vételáramnak.
Meg persze oké, hogy kialakult ez az ár, de ennyiért sem viszik őket, 90% régi bútor a hahun.