Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nagyon ott van !
A tavaly decemberi hátsófali szívinfarktus eredményezett némi megtorpanást, de már teljesen készen van. :-)
Sziasztok,
adott egy 929rr , olyan a problémám hogy nem tölt vissza... lemértem külön a generátort, lemértem a az átalakító után is ... ott ugy tűnik hogy minden rendben,de mégse mer nem tölti az aksit,
begyújtva alig ugrik valamit a töltés ha az aksin mérem .... Valakinek valami tipp?
22/25 méretű kormánymarkolat kell a cbr900-hoz?
Ha drasztikus sérülés nincs akkor megfelel!
Mennyi lenne?Más idom dolgaid is vannak?
1 db olyan idomcsavarod nem lenne még?
Jo lesz ?
'95 (893ccm)
A 919-el 1997-ig nem kapmaptibilis az idomgarnitúra?
Udv. Melyk evjarat ?
4 db.

A képen látható idomcsavarod nem lenne?

Továbbá "mindenkihez" fordulva keresnék a képen látható bal oldali középső idomot. Sajnos ma a kutyáim is hozzájárultak, hogy ne tudjak motorozni... elfektették reggelre.
van csavarom mennyi kell ?
Üdv!

Kormány markolatot szeretnék venni (ami most van rajta az egy gány.... így nem tudom a méretét sem levenni, hogy megfelelőt vegyek), milyen mérető kell 122mm vagy 125mm? Kormányvégsúlyom van, akkor csak nyitott végűt vegyek vagy a zártvégű is "kinyitható"?
Sziasztok! VENNÉK!

Keresek saját részre motort, Hayabusa után egy jobb túrázót, vagy az alábbiakat. 2000 utáni érdekel, 500-999 között.
Yamaha Fazer, R1,
Suzuki S Bandit, Gsxr 1000, Hayabusa
Esetleg hasonló sor négyesek, más gyártóktól.
Interneten én is tudok keresni, ár alattit keresek.
06209194144
Sziasztok! Hátha vki keres ilyet.üdv.
12000Ft k&n
Sziasztok! Sajna elhagytam az egyik kormányvégsúlyt! Valakinek nincs esetleg elfekvőben. Vagy venni hol tudnék esetleg? Köszi a segítséget!
A Raptort is eladom :D (sajnos egy kicsit nagy vagyok rá)
Keresek vmi 1000+ V2-őt :D
Ht vmi joo gépműhelyes csak van nem messze.
Amúgy nemtudom ez a megoldás a legjobb.
Te is tudsz ilyen szettet venni nem olcsó oszlopos fúró híján semmi nem kell hozzá.De ha jó derékszög karod van akkor az nem is feltétele.
Fékrendszerről beszélünk más mókolást kizárnék.
Akkor inkább bontózz egy nyerget. ;)
Üdv!

Igen ilyesmire gondolta, hogy a Helicoil menetjavítás megfelelő lenne-e vagy sem....
Bár ezt is inkább rábíznám valakire, aki ért hozzá, de felénk nem tudom ki csinál ilyet... ide már a fecskék se költöznek vissza
Udv. Irtam!
Hat ennyire megszeretted a raptort, hogy eladod a cbr-t ? Huuuu pedig mennyit foglalkoztal vele....
Jol fog jarni aki megveszi.
hello.
Nekem is 1 csavar szétment rendeltem gyárit(oem parts 700ft/db kb.) persze service manual szerint 1 csavar 1 használat na azt az én pénztárcám nem bírta volna, addig is tettem be helyette minél nagyobb fejű /széles/ és 12.9 es csavart.
Na s igen 1 ik nyergembe mind2 menet szt volt ba..va helocoil megoldotta.
Üdv!

Eléggé húz az ág, az égiek nem nagyon akarják, hogy motorozzak.....
Eddig a féktárcsa csavarok sz.ptattak, most meg az első féknyereg
Szétment az egyik felfogatásban a menet.....
Lehet (szabad) azt valahogy javítani vagy irány a bontó?
Kösz szépen a választ!
Motorblokk:
- szelephézag frissen beállítva
- vezérműlánc + feszítő frissen cserélve
- új lendkerék + generátor
- új kuplungszett
Üdv!
Tervezem az eladását... Jár hozzá tartalékba rengeteg alkatrész (pl komplett váltó is)
Nem mondom, hogy nekem mennyibe van eddig mert bőven millió feletti, nyílván ezt nem fogom viszont látni de várok értelmes ajánlatokat.
Fékek, futómű, motorblokk, kipufogó rendszer, hűtőrendszer mind felújítva.
Gumik, olaj, fékbetétek szűrők újak.
Batszi motortòl tudsz venni...googleban keress rà ,felhìvod ès postàzza.