Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Valakinek egy 919- nem kell ?
300 eft. Foglalkozos allapotban.
Magyar papiros, indithato, kiprobalhato.
Sugomotor.
hello 929re jo motorblokk nincs elado?
Aaa az csak iranyar
Ja bocs làtom 20 ast kèrsz èrte.
Nekem kellene,csak elèg leharcolt àllapotban sajnos ìgy kèpek alapjàn.Mennyit kèrsz èrte egyèbkènt?
sajnos nem jo az én gépemre, igy eladó lett 954 dob.
954 gyari dob eladó. 20 pénz
06303648921
küldj egy tel.számot
Igen megvannak.20 plusz posta, ha èrdekel Szeki vagy esetleg egy jò àllapotù gyàri 954 dobot ha tudsz szerezni cserèbe nekem az is jò lenne.
féktárcsák aktuálisak még?
A vegen meg megbaratkozol a honda ulessel
Hello! Postával együtt 1500ft!
üdv.mi az ára,postával?
Oksa
épp a hossz kérdéses, nem akarom, hogy csak szemre legyen pontos.;)..
Ha ha amikor vettem a 919-est nekem sem volt ott és látszódott hogy az agy beleért a lengovillaba. Én is esztergáltam egyet. Szimmering külső, tengely belső és a hossz adott. Mérd meg.
954-et hajtó Srácok!
Segítségre lenne szükségem. Hátsó gumicsere során elkallódott a fék oldali kis távtaró gyűrű a tengelyről. Megrendeltem már cikkszám alapján, de nem tudják megmondani mennyi idő míg megjön.. valaki lenne olyan kedves, kivenné a hátsó kerekét és megmérné nekem a fék oldali távtartót? esztergáltatok inkább, nem tudok már várni
Sziasztok! Eladó egy feleslegessé vált tankpad! Cbr feliratos
elírtam, UV álló lesz az új huzat! :-))
kösz, jó ötlet!
Voltam egy kárpitosnál, úgy néz ki hogy a régi eredeti üléshuzat egésze megkeményedett felül ahol a nap érte. Arról nem is szólva hogy egyszer valaki jól bekente szilikonnal és az nem jött ki belőle csak részben, azért is csúszhat.
A tev az hogy a szivacsból kicsit kikanyarít hogy kagylós legyen és arra húz egy réteg (1 vagy 2cm)rugalmas valamit, erre megy az új üléshuzat ami UH és vízálló és persze jóval puhább.
itt kaphatsz ötletet ülés formatervre. Akár konfigurálhatod is.

ja a motor persze választható..

http://www.topsellerie.com/@EN...
Köszi,de màr rendeltem egy 43-ast.