Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Akkor szerencsés vagyok mert az enyém még hibátlan.
valószínű hogy ott olyan alkatrész pihen a nyákon ami vagy a végét járja vagy már meg is hibásodott. műszerfal le, hátul pár csavarka ás látni fogod a hibát.
Olyan,mintha elnyomtak volna rajta egy cigicsikket.
Úgy látom több gépnél is előfordul,ezért én -ha nem túl macerás-szétszedném a műszerfalat,nincs-e valami elektromos anomália (kontakthiba,kicsúszott izzó stb)ami hőfejlődéssel jár.
Enyèm is ilyen
És kell vele foglalkozni? Lehet nagyobb gond? Vagy hagyjam? Te hagytad?
nekem is pont ugyan ilyen és télen keletkezett amikor nap nem érte garázsban.
nekem is pont ugyan ilyen és télen keletkezett amikor nap nem érte garázsban.
Plexi oda fókuszál.
Sziasztok. Cbr954rr műszerfalon van egy égés nyom ez mi lehet? Gond?
én is köszönöm, segítettem ahogy lehetőségem volt rá.
Köszönöm az alkatrészt, tökéletesen működik!
Köszi szépen de már meg jött az alkatrész.
Hmm... most nézem a képeket. Nem is pont olyan. Nemtom h próbáltam ki akkor de tuti kipróbáltam.
Makulátlan a belseje.
Szia! Vam egy ilyen motorom 1000rr-ről. Ugyanaz a belseje én próbáltam 954en, ugyanúgy működött mimt annak a gyárija. Senki bizniszét nem akarom rontani de én is szabadulnék tőle. 8e pénz.
Köszi szépen.
703781937
954-en volt, mit kamuzzak, vagy hazudjak és azt állítsam 929-en volt ? a számokat láttad az oldalán, mások is írták hogy kompatibilis. össze nem rakom hogy neked újra szét kelljen szedni, átmosni, fehér zsírral újra kenni KELL ! de legalább látod hogy nincs benne reszelék, nem szorult meg. 15 pisztoly orrú mátyás lenne az ára. ha nagyvárosban élsz csomag automata 800 ft.
Meg adod a számod? És akkor meg tudnánk mindent beszélni.
a világ vége 2 heti élelemmel a zsebben.
És merre vagyhelyileg?
Ez 954 hez való?
Bár lentebb egy kollega azt írta kompatibilis a 929 el.
Mennyiért szeretnél megválni az egésztől?
meg műtve a dobozka ! ez volt benne, nem tisztítottam nem szedtem ki belőle semmit. az alsó 3 -ik bovdent kell levennem róla azt balfaszul alakította ki a nagy H .
Nos? Hogy reagált a páciens Doktor úr?
Bízom benne, Köszi.