Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Helló! Két dolog lehet, vagy a féktárcsa, vagy az első gumi... Egyébként igen, hallottam már ilyenről, ott az első gumi volt a ludas.
Ha ezek közül egyik sem, akkor hagyj fel a CBR-rel való crossmotorozással és húzd neki inkább aszfalton
Hi Mindenki!
Gyors kérdésem lenne?! Hallottatok vagy volt-e már olyan hibajelenség nálatok: erősebb fékezésnél nagyon beráz a motor eleje....! Elvileg nem ütöttem meg a tárcsát soha , hogy elvetemedjen....
'07-es 600 rr ről van szó.
Válaszokat előre is köszönöm! ;)
Legalábbis minden nő
Ajhwé...
Mindenki tudja...
VILÁGBÉKÉT! ...de kezdetnek egy CB1000 is megtenné!
pisztácia kifogyott, csoki nem is volt!
Minek kérdezzem, tudom jól
Pisztáciát! Jah, meg apám óráját
Tőlem nem kérdezted...
Mit szeretnél?
Persze egy Panigale-t én is kipróbálnék...
...nem ez a végső terv, de amit szeretnék az még horror áron van nekem
Túúúdom-túúúdom, régen is ezt mondtad
De mielőtt ezt megtennéd, húzz neki egy kövéret itt a főutcán, én meg integetek neked Mint 2011-ben, mikor gyakran jártál keresztül, csodás ki városomon...
Nekem ha ducati ingerenciám támadna, dobnék egy marék hatos anyát az RR blokkjába...
Herzliche Gratulation dazu! Én csak műkedvelőként és benzintyúkként imádom a Ducatikat, de ha valaha megválnék az RR-től, akkor egy fehér 848-at vennék. Atya anno majdnem el is csábított a DiBoscóban... , de én ellenálltam Mióta építgeted egyébként?
Egy jó kis KPM mindig jó! Nekem is lesz...
Most itt tartok. Ezek már publikus képek, de még nem magyar a kicsike. Volt pár baki és munkaóra rendesen. ...pár dolog és irány a KPM!
Ti már voltatok szobán?
FG-vel egy húron pendültünk már a múltban is Néha nem tudom azonban, hogy ez áldás vagy inkább átok?!
A lényeg Dzsordzsi, hogy idén kell mennünk! Felőlem piros hó is eshet, de már elegem van, h 4 éve volt az utsó CBR Klub tali
Te már Ducatival jössz?
Szia! ...olvaslak én benneteket minden nap! Szépen adogattok egymásnak!
Ha lesz "óriás" hambi , akkor mehetünk oda is!
A CAT rendszámok már használatban vannak....úgy 20éve félek, a 021-est nem tették félre neked
Javaslom pl a ZED021-et
Nem felvágás. Azt akartam előrevetíteni(márpedig vetíteni tudok...) hogy ennek mennyivel brutálisabb hangja van
Csak fele pink...
a nőknek több van 400 rongynál nem?
Hát ennyire félre kell olvasnom valamit, hogy beírj ide?
Mióta Ducatis lettél, alig "látunk"
Mi lenne, ha idén hozzám szerveznénk a CBR-túrát?
"A 3 betű 3 szám verzió utoljára kb 80ezer forint volt." - én mintha ezt olvastam volna!
Jajh ne vágj már fel.
Érezzem megtisztelve magam, hogy szóbaállsz velem?

Szóval azt mondod, hogy ha azt akarnám, hogy CAT021 legyen a motorom rendszáma az 400 ronygomba kerülne?
Ja, akkor elég bitang dob volt fenn
Most Akrapovic Evo... és RENDSZER... és 1000RR