Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Mert leadtam a régi UMÁ-s rendszámomat és mivel Kill Bill 4eva, ezért kéne megint valami vagány név a dögnek Csak úgy úri passzióból És mert megtehetem

Basszus, mikor anno beállítottál az utcánkba...előjöttek még a II. vh óta bujkáló német katonák is, mert azt hitték elvonulnak az orosz tankok Én nem még ágyban voltam Majd rózsaszín plüss papucsban mentem ki hozzád, miközben egy egész utca azt figyelte, mi történik
A 3 betű 3 szám verzió utoljára kb 80ezer forint volt. Az ettől eltérő karakterkiosztás kb 350-380 ezer forint. Minek neked, hogy mindenki felismerjen?
Milyen műsorra gondolsz?
Naaa, pedig még műsort is biztosítottam az átvételhez
Motorra amúgy lehet egyedi rendszámot kérni? Gondolom viszont nem 20 Euro, mint Dojcslándban...
Tekintettel arra, hogy azóta nem kellett semmi elhagyott cuccodat utánad déháelkednem, mentségként elfogadható
Ezen most sírok
Egyébként nem passzolhatnánk a látens kawás múltamat? A motorhoz semmi közöm nem volt...
Utána Ducati(s)ra váltottam. Ezt mentségként hozhatom fel?
jobb,mint válni a síromon...
Ágyban párnák közt
Bár nem jeleníti meg a képet, de meg sejtem mi lehet rajta...
Csak nem én fekete kawás pólóban?
A múltat jobb nem hánytorgatni
De legalább sírhattam a válladon
igen? fel sem tűnt...
Ha veled beszélek elég gyakran eszembe jut az a mondás, hogy minek az embernek ellenség, ha vannak barátai?
Mentségemre szolgál, ha halkan megjegyzem, hogy csak póló volt?
meg a kawás pizsamában
Honnan tudod, h hímzett?
Nem is láttál még benne... Csak a Repsolosban meg a pirosban... Az is megboldogult ifjúkoromban volt
hímzésre?
Te jó ég...úgy beszélsz, mintha házasok lennénk
Kivel hímeztessek a motoroskabátomra? Van valami bevált embered?
Szia.Tudnál adni egy elérhetőséget?A km spirál meghajtóval kapcsolatban,persze ha megvan.
8 kemény év rengeteg történéssel
azzal momentán elkéstem...
FG, te már 2008-ban is veszélyes voltál! (Te jó ég, idén lesz 8 éve, hogy ismerjük egymást? )
Szerintem Te valójában másik igekötőre gondolsz
iratkozz be hozzám egy tanfolyamra
majd én elrontalak
épp kérdezni akartam,hogy mi van,guglizol?
Még jó, h olyan ártatlan vagyok, mint a maszületett bárány.
Azért ezt gugliznom kellett Mint nem is oly rég a bottomlesst
ha má Rocco Sifredi nem lehetek...
Az már meg van...6 éve
Mondtam neki, adja el az Audit, különben nőizsarolok
Tesóm úgy is csinál mindig ilyen nagy filmek szereplői partyt, Te is kapsz egy díszmeghívót az ideire
Zserárdbátlör