Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Tetem úr meg min ül
jajj,itt szerencsétlenkedik azzal a késsel,nem? és kurvára nem tud motorozni
na még egyszer: monogramja
De még hogy! Ráadásul azóta bővül a ménes...
Jó meglátás, Dzs. Ducatis, a Kawa szót pedig ki se ejtsd előtte... (Dzs-vajon kinek a monogrammaja?)
P.S.: és látod Dzsézön is a szőkéket szereti
Mondjuk dzsézön nem is kawás...
Béemvét dzsézön tud vezetni...
Remélem a többi dolog rendben volt
Na menj a francba
Én azt hallottam, ilyen azért történik a szőkékkel, mert a Kawások meg nem tudnak normálisan BMW-t vezetni...
A szőkék kilökik az automata váltót üresbe menet közben...
Jajhmár...nem tudom milyen az aktuális csajod na
De látod standby megért engem
A hatulcipzar egesz jo megoldas. Nekem mondjuk Suomy Extreme van, amit meg azert szeretek, mert azon meg a lab kulso oldalan van a cipzar. A korabbi csizmaimon aminel belul volt a cipzar, mindig rojtosra kopott-feslett a cipzartakaro anyag. A suomy meg mar megvan vagy 6 eve es meg mindig semmi baja
Mondjuk amikor vettem, akkor pont azon vacillaltam, hogy Sidi, vagy Suomy, aztan vegulis azert lett ez utobbi, mert az jobban passzolt a palcika labamra
Szőke?
Ez kb. olyan érv, hogy ha autó, akkor Mercedes..., ha sampon akkor Loreal Ha nő akkor szőke
Szeretem a BMW-s cuccokat, kib...ott jó minőség, igényes kivitelezés, viszonylag magas ár
Ez a hátulcipzár...
Szerintem nem szép. Ha csizma, akkor Sidi...
Szemtelenkedsz bébi?
Ha Hondás lenne, akkor bejönne?
Magassarkúban is van?
Nekem tetszik
Hát ez egy fos
És a kép hozzá:
Hát persze Sosem volt felhajtva a rendszámom Mindig jogkövető kislány voltam! Szóval ne szívd a vérem!
Viszont láttad már a BMW-s motoros cuccokat? Gyönyörűek! Néhány napja nézegetem őket, csak hát Hondához BMW gúnya
Na mindegy, igazából 3 kabátom van meg egy kétrészes bőr...de az ember mindig vágyik valami újra...
Mondjuk erre (150e)
Mikor meg lesz rajta rendszám, akkor meg felhajtod...
Szerinted azóta van rendszám a motoromon? Most volt vizsgázni a 320, ráadásul mennem kell orvosira a jogsimhoz, mindezt meló mellett...Szóval még annak az ügyintézése(KPM, okmányiroda min. kétszer) arrébb van. Egyébként mennék én. Hisz ismersz
Kerestem a régi képünket (oroszlánosat), de nem találtam...
Jut eszembe, ha fájörblédre telik, akkor vegyél egy normális csizmát is már mellé
Hideg van...befúj a szél a papucsomba...
Te ménem mész?
Menjetek motorozni!
Többször jártam a héten a kedvenc szobrod felé, de elfelejtettem képet csinálni.
A régi amúgy megvan?