Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Egy szint felett az is művészet
Voltam a fesztiválon is már,de az ugye nincs egész évben
Mesélj, mit nem próbáltál még
És ennél még sokkal több van, amit nem próbáltam
Többek közt a papucsbanmotorozást sem
Jellemző, hogy a Művészetek Völgyébe mások művészkedni, te meg motorozni mentél
Mert még a Csopak-ringet nem próbáltad...
Megva Művészetek völgyét...
Hát tavaly nem sikerült túl sokat menni, remélem idén többet tudunk, ha az idő engedi!

Mi a Gánti utat szeretjük Fehérvárig
Viszont utána jön az ereszd el a hajam! A megszokottnál melegebb nyarakhoz lesz szerencsénk az elkövetkezendő években!
Vértesboglár-Csákvár-Csákberény-Mór útvonal az egyik favoritom egyébként...
Még nincs jó idő de erőlködik a tavasz.
Nekem még van egy hónapom vissza, mire ráülhetek! Áprilisig ki van vonva, de ahogy néztem az előrejelzést nem is nagyon lesz motoros idő még......
12 felé jöttem ma haza, nagyon kellemes volt, holnap reggel azért valszeg nem lesz ilyen kényelmes, de majd jól felöltözök.
Vasárnap haveromnak hoztam haza egy 919rr-t, hát nem volt melegem rajta, pláne hogy volt vagy este 6 mire hazaértünk, de a vigyor azért meg volt a képemen :D
Én pl. ma motorral jöttem haza melóból és holnap reggel azzal is megyek be.
Igen, csak Fváron dolgozom.
Sziasztok! Ha valakinek esetleg érdekes, van egy 44-es fekete PUMA V1000 dobozában, méretprobléma miatt, null km-es, zsír új, 67e irányáron!
Mi meg keményen fogunk dolgozni közben Remélem gondolsz ránk, miközben reggel 9-kor az egyik oldaladról a másikra fordulsz
Máskor inkább ne dicsekedj
Hol az van?ha nem vagyok túl vindisgréc
Jelenleg verőfényes a napsütés itt, a Budai hegyekben Remélem ez így is marad immár. Utálok reggelente esőben, meg hidegben, meg sötétben menni... A téli sötétben munkába menés és sötétben hazajövés meg egyenesen kikészített...
Igen, 6:44-kor azért még nem sokan gyülekeznek, még nálunk sem.
Ha ez igy van, akkor jovoheten az orszag kozepe mellett, Fehervarcsurgon fogunk hederezni a Karolyi-kastelyban.
Ennel azert jobb idot kernenk
Mert Székesfehérvár az ország közepe
Te egyébként móri vagy?
Nyugaton minden szebb
Tiéd az egész parkoló?
Székesfehérváron süt a nap :)
Az előbb itt már világított egy cseppet! Aztán most megint nem.
Inkább váltsunk témát!
Jöhetnének már azok a napos reggelek, mikor ezzel megyek be a munkahelyemre...:
Nézd, én nem akarok senkit megtéríteni. Ez az én döntésem volt, ennyi! Nem vagyok vega, nem ítélek el másokat, csak egyszerűen nem eszem húst. Egyébként itt elkezdhetnénk boncolgatni, hogy mi etikusabb és milyen ember lelke bírja azt elviselni, hogy letép egy bazsalikom levelet, vagy megöl egy néhány hetes kis borjút... Ki mondta, hogy mi megtehetjük, hogy leöljük őket? És miért kell ezt ilyen ipari módon, ilyen lelketlenül tennünk? Miért állunk MI őfölöttük?
De mondom, igazából nem érdekel ki-mit gondol. Én ezt nem támogatom, de EZ AZ ÉN dolgom! Felőlem mást azt csinál, amit akar!