Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok!
Eladó egy 2004es 450eshez, gyári bontatlan csomagolású dugattyú gyűrűkkel,komplett tömítés készlettel,levegőszűrővel,fékkarral,fúvókaszettel.100.000ft 06204297370
Sziasztok!
87-89 közötti 125ös CR-hez keresek komplett karburátort,de ha mégse lenne kompletten,akkor egy jó állapotú szivatóval is be érnmém.
Ha csak meglazult akkor még nem, de túlhúzni nem érdemes mert kiszedi a tőcsavart a hengerből, Én kicsavarnam a tőcsavart, ahol ereszt, megnézni a menetet a csavaron és a hengerben és ha rendben akkor tömítés csere.
Megtaláltam pontosabban a hibát nem is a túlfojón fújja ki a folyadékot hanem az eggyik hengerfej csavarnál ,ez hengerfej tömítés csere lessz ?
A túlfolyón ami kimegy az hütő sapka engedi ki, nézz bele a hütőbe, a hűtő sapkán van egy rugós szelep ami 1.2 bar környékén elengedi a nyomást, ha 1.5 dl kimegy akkor rossz a hütő sapka, vagy dugulás van valamelyik körön. Legkönnyebben a hengerfej tömítésnél dugulhat el, ott elég kicsik a lyukak, láttam olyat aki tömítőpasztát nyomott a hengerfej tömitésre.
De nem a hűtő sapkánál fújja ki hanem a kis túlfojó csövön
De ha kifújja azt bízonyos menyiséget azt az 1 dl.-1,5dl. akkor meg áll a folyása
Szia! Szerintem ki kell cserélni a hűtősakát, nem zár rendesen. Vigyázz vele, ha a hűtőben elfogy a folyadék akkor gyorsan túlmelegszik.
Sziasztok!
Azt szeretném megtudni hogy van egy Honda cr 125 -motorom és hiába töltöm fel a hűtőt egész a cellák tetejéig mikor jól kihúzhatom a hűtőn lévőn túlfojón kifújja a hűtőfolyadékot de csak egy olyan 1 dl.-1,5dl. Ez normális vagy valami gond van vele ?
Sziasztok! Honda cr 125 96hez keresek gyújtótrafót akinek van kérem irjon
Sziasztok! Van 1honda cr 125 96os motorom és az vele a probléma hogy nem pörög ki teljesen .lett bele véve új gyárigyertya de egy bizonyos idő után kilövi és nem pörög ki. Mi lehet a baj?
Sziasztok!Van 1 honda cr 125ös motorom és az vele.a probléma hogy nem.pörög ki teljesen.hiába veszek bele új gyertyát egy bizonyos.idő után kilövi és az istennek se pörög ki.Átnéztem a vezetékeit is nem e testel le.Mi lehet a baj?
2010-hez keresek 1db léptetővillát, Valaki?
Tessék,
Üdv. Volt nekem egy Honda cr 125 1991. Az a próblémám,hogy 1-2 sebességben nem pörög ki,de 3-as ban már megszünik ez a próbléma. Ez lehetséges a főfuvoka túlméretezése miatt ? Jelenleg: 158-as föfuvoka van benne.
Ez vm 38 ss ráadásul a gyorsitó rész hiányos gondolom a tolatyú vagy kopott vagy repedt nemsoklofaszt ér ez így ne haragudj
.
Sziasztok! Azt szeretném megtudni, hogy a gumikon melyik szín mit jelent? Gondolom a piros az keményre van, a zöld az puhára, de azt nem tudom, hogy a fehér síkor milyenre. Úgyhogy ebben szeretném valaki tanácsát kérni, és arra is kíváncsi vagyok, hogy mennyire fogja nekem bírni az aszfalton?
Nekem van egy használt eladó: https://www.kepesmotor.hu/moto...
Üdv úrak a képen látható dobot keresném, leo vince x3 escape ha esetleg lenne valakinél kérem jelezze!:) nagyon köszönöm..
Hét éve hirdette az ember,biztosan meg van! :D
Sziasztok!
Tudja valaki ,hogy a CRF 250x 2004 es évjáratúnak volt gyári fojtása?Vezérműtengely,kipufogó könyök,karburátorban?Van egy kiszemelt motor amit megnéztem és tartalék alkatrészként adnak hozá vez tengelyt,kipu könyököt,fúvókát,schubertűt.Állítólag azok a gyári fojtás részei voltak amik ki lettek szerelve belőle.Lehetséges ez?
Köszi a segítséget.
Szia meg van még a bokk? Mit kernel érte?
Üdvözlök mindenkit ?
Egy kérdésem lenne ! Elfosta magát az egyik telóm , most volt felújítva komplett. Homokon motoroztam valósdzínü bekapott valamit .
Kitakarítom utána tenni kéne bele olajat . A szintet , hogy tudom megnézni , utána tölteni , ellenőrizni ?
Köszi ! Bubu256
Sziasztok. Keresek a képen látható műanyag hűtővédőt bal oldalit.
Honda CR 250 1996