Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok! Honda CR 250 2000 központi teló felöltési mennyiségére lenne szükségem. Bont-e valaki 1997-2001? Kellene power szelep röpsúly szabályozó vagy csapágy (NTN 6901/28V5) és vízpumpa! Előre is köszönöm a segítséget.
Sziasztok! 92-es Cr 250-re keresek rezonátort. Bontott, és új is érdekel. Az új rezonátor magyar beszállítón keresztül, vagy e-bay-ről rendelve kb 80-90 ezer forintba állna meg. Azt már durvának tartom. Esetleg ha valakinek van ötlete, hogy hogyan juthatnék egy rezonátorhoz kevésbé horror áron megköszönném ha megosztaná velem.
Heló! CRF 450x vásárláson gondolkozok.... Mit érdemes tudni róla illetve van-e valami típushibája esetleg amire érdemes figyelni különösen? Köszönöm!
Helló!
Hogyan lehet lecserélni a CRF450R főtengely csúszócsapágyát a vezérmű oldalon?
Sziasztok.
Honda CRF 450 x-et vennék. 800e Ft-ig. Sajnos amiket eddig megnéztem mind le volt lakva. Gyárias állapotút keresek. Olyat aminek gazdája volt nem csak tulajdonosa. A kép csak illusztráció.
Ha megírod hogy mi kell talán többen rámozdulnak ha van nekik...
Helló! A CRF450R-hez vásárolni szeretnék egy-két alkatrészt, számom:20/ 5596653
Sziasztok Honda cr 80-ashoz keresek gyújtásvédő műanyag burkolatot és egy fékpedált valakinek van elfekvőben ?:D
2004-es
Mikorira kell?
Szia

Nekem van erre lendkerekem. Hívj fel.
Sziasztok! Nincs valakinek elfekvőben CRF 450-re gyári leömlője? Esetleg rendszer?
Köszi
Sziasztok. Van egy eladó szèp gyári állapotú full titan akrapovic rendszerem crf 450-hez. Bilincs hiányzik és egy tömés ráférne egyébkènt hibátlan. 80e ft tel:308200662
Sziasztok! 50-es CR-em van. Faterommal mentünk egy elég disznós 20km-s erdőt, tele sirató fallal, meg ami kell, aztán a tetején elkezdett őrült beteg módon rázni a motor 7 ezer környékén, de ment hibátlanul. Aztán 1-2 hét után már nem hibátlanul. A kipufogót lerázta magáról, meg hegesztettük. Aztán mikor levettük az oldaláról a deklit (vagy hogy hívják :'D) a lendkerék lötyögött. Meg jött a leszedő, hát nagyot lestem mikor megláttam, hogy a körmágnesből egy 3-4 cm-s darab hiányzik, és mindenhol áll a vaspor.

Kérdés: mi okozhatta ezt? Túljárattam esetleg?
Gondolom lendkerék offos, csere darabot hol találhatok? (hondára egyből a 4 kerekesekhez dob.. :(...)
Mit kell még meg néznem, amit most esetleg elsőre nem láttam meg?
Hogyan előzhetek meg még egy ilyet?
Válaszo(to)kat előre is köszönöm!
Hello elado crf 450 2008 alkatreszek . https://www.sportmotor.hu/albu...
Szia!
Sajnos ezt így nem lehet egyértelműen kijelenteni, hogy eggyel nagyobbat kell venni, mert minden csizma más és más.
Mindenképpen fel kell próbálni, akár többet is, és akkor te fogod érezni, melyik a kényelmesebb.
Nagyobbat azért nem érdemes venni, mert ha lötyög benne a lábad, az egyáltalán nem jó, a kisebb esetén meg persze nyomni fog, ami megint kellemetlen.
A váltás pedig mindegyik csizmával kényelmetlenebb, mint például egy utcai motorral egy ahhoz való csizmával.
De hallgasd meg mások véleményét is, aztán majd összegyűjtöd a számodra hasznosnak tűnőket!
Üdv, Zsolti
sziasztok!
Segitséget kérnék csizmát szeretnék vásárolni és lenne pár kérdésem.
44-es a lábam vagyis jobb 1el nagyobb méretét rendelni?
Az orrvas nélküli csizmák is jók? (Scott mx 250, vastagnak tűnik az orra és lehet zavar váltásnál)
Köszi a válaszokat!
kép és ár érdekelne..
Helló! Milyen évjáratú a motor amiről van? Képet tudsz küldeni?
Köszi a választ Pepex!
Én is ilyesmire gondoltam.
Keresek olcsón első rajtszámtáblatartót, lehetőleg feketét. Évjárat mindegy..
Üdv

100 óra vagy 50 tank benzin...
szia.nekem van komplett sm szett,ha erdekel.brembo fékkel is akár!06307295777
Sziasztok!
Ti milyen üzemóránként cseréltek dugattyút a CRF 450-ben?
Érdekes adatot találok a Owner's Manual-ban, 15 üzemórát.
Értem én, hogy ezt versenykörülmények között írja, én pedig nem így használom, de nem hiszem, hogy valaki 15 óra után dugattyút meg gyűrűt cserél.