Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hello. Nekem van egy tartalék dobom, de az CRF 450 R-hez való. Szerintem az is jó lehet. Érdekelne?
Üdv emberek! Segítséget kérek tőletek! 450 cefrébe szeretnék bontott váltót ami lehetőleg jó állapotban van! Vagy ha bontó címeket tudtok az is jólesne! Köszi!
Üdv emberek! Valakinek bontott komplett crf 450 2004-es váltója nem akad a padlásán ami szép/normál állapotú?? Vagy bontót nem tudtok valahol??????
Sziasztok.
Keresnék megvételre jó állapotú, működőképes
Cr 80/85 blokkot kompletten mendenestől.
Sziasztok
Jó állapotú Cr 85 blokkot vennék, kompletten mindenével. Hűtő, karbi es minden egyéb.
Üdv!
2006-os Honda CRF 450X típusú motorhoz keresek kipufogó dobot bármit meghallgatok! FMF előnyben!
üzenetben kereshettek, nézem!
Köszi szépen a választ, én is a Repsolra gondoltam, bár én a 10W-40-est néztem, elméletileg azt írja hozzá gyárilag is, persze az 50-es tudom, hogy jobb a felső tartományban.
Én repsol racing 10w50 el használtam, 5-6 tank benzin után cseréltem, minden bontáskor kristály tiszta volt a blokk, 540 óra után nem volt kopás a vezérműtengelynél, a henger is gyári értéken volt.
cbr 600 f4i meg napolajjal is elmenne evekig, annyira jo az a motor
a crf mar mas teszta
Sziasztok!
Idén januárban vettem egy 2004-es CRF 450-est.
Az olajat szeretném lecserélni benne.
Van valakinek tapasztalata, a MOTUL-on kívül milyet érdemes beletenni?
A CBR 600 F4i-ben én Valvoline-t használok, abban ne volt vele gond.
Sziasztok. Eladóak az alábbi idomjaim, félre vásárlás miatt. Szép, újszerű állapotúak, a képen kicsit poros volt. Nem tudom mennyit érnek, ha valakit érdekel, hívjon !
Elméletileg CRF250-re valók nem tudom mi azonos még vele, vagy milyen évjáratra jó. Azt is megköszönném ha valaki ki tudna segíteni ilyen nemű információval.
Köszi :)
+36 20 214 5779
powerszelepet nézted,
helló...
az idomok megvannak még?
Üdv!
Van egy 1997es honda cr 125-ös motorom
A jelenség az lenne hogy mielött kinyit a power egy kicsit szaggatva megy a motor és mikor kinyit akkor is
Mi lehet a baj?
Olajnál lényeges, hogy ha a gyári telót használod akkor mekkora a testsúlyod és mire használod! Pálya esetleg enduró, milyen stilusban motorozol? Neked kell tudnod, hogy a feszesebb futóművet szereted vagy a puhát. 2,5-től 20-ig van kinálat fork oil-ból. Én 90kg felett mindenképp 10-es olajat ajánlok!
Túl magas az úszószinted! Be kell állitani, kicsit lejebb venni! Helyes beállitás esetén 45-60fok megdöntés esetén kell a benzinnek a túlfolyón megjelennie!
Egyebkent hagyomanyos villa nem forditott.
Honda cr 250be 1990es-be milyen villaolaj kell? 5w? 10w?
Ja igen, fontos azt még megjegyeznem, hogy akkor csinálja ezt, hogyha a motor valamennyire megvan döntve (pl.: oldaltámasznál).
Üdv!
Kitoltam ma a motoromat a remek idő végett, és azt vettem észre, hogy a karburátor túlfolyóján csöpögött belőle a benzin. A benzincsap elvan zárva, a motort kb. 4-5 nappal ezelőtt indítottam be utoljára (semmi gondja nem volt akkor). Ha rugóztatom a motort, akkor viszont még jobban csöpög belőle a benzin. Mi okozhatja? Esetleg valami megoldás? A karburátor télen - december végén - volt tisztítva utoljára. Előre is köszi a válaszokat!
Üdv.
2004-es CRF 250R-be mennyi az előírt motor ill. váltóolaj?
Motul 7100 10w40 motorolaj, használható váltóban is?
Sziasztok Szakertok!
2006-os CRF 450R-hez szeretnek supermoto kerekeket. A baj, hogy nem tudom a parametereket. Milyen kerek kell bele, milyen tavtarto, fek stb, stb. S persze, hogy mennyibe kerul?
Hello!
A segítségetek kérem egy fontos és idegesítő kérdésben. Van egy 95ös Honda cr125 R-em a probléma az, hogy nem indul be, úgy hogy eddig ment csak az előző tulaj rákotványolt valami babettáéhoz hasonló gyújtást ami természetesen meghalt... Megszereztem hozzá a gyári gyújtását összeraktam és most nem indul be. Jókor gyújt, üzemanyagot kap, új dugó van benne, a kompresszió hibátlan, nem szív falsot, új gyertyát kapott ami hengeren kívül ellenőrzéskor is gyújt és az égéstérben is. Ennek ellenére még csak jelét sem adja annak, hogy ő be szeretne indulni. Bármilyen ötletet szívesen fogadok mert én már kifogytam belőlük.
Előre is köszönöm a válaszokat!
Üdv: Memphis
Felső tömítésem lenne hozzá.
Szia

Nekem van, hívj fel. Elérhetőségeim az adatlapomon.