Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hát pontosan nem tudom megmondani de sokat ment az biztos... Rendben, megfogadom a tanácsot : kicserélem azt is.
Köszi :)
karbi biztos nem!
valóban nem lehet rossz hely,re karbi problémák lesznek ott ,vagy cdi..
de cdi ritkább estben.
jó az állítás :D
Simeringek jók a gyújtást meg tuttomal rosz helyre nem lehet tenni! és biztos nem az a baja
Egyik napról a másikra ma fogom megnézni mert most van időm am a volt gazdája azt mondta hogy nála is volt ilyen és akkor a trafóval volt valami mert egy adott fordulaton letilt és szaggat is néha
Hali nézd meg a szimeringeket vagy a gyojtás rosz hejen van
Hali nekem is van egy mb 80 szerintem nagyon jo motorok jo megy nem hagyot az uton keveset eszik és jol menek
Kifejlődött hiba, lassan vagy hirtelen? Karburátor tiszta? Jól van beállítva? Kipu tiszta? Gyújtás 3Knál F-nél van-e gázadásnál szabályoz-e?(T-ig) Membrán lapok zárnak? Trafó,pipa, testelés. Nem füstöl? Miféle cdi van rajta?
Ennél szűkebben nem tudom ...
sziasztok mit kellene megnéznem hogyha nem forog ki az mbx 5-6 ezernél többet? és gyertya jó!
Ahogy írod: kár lenne ha széttörne. Csere. Vagy tudod mennyit futott?
tök mind1 az a lényeg hogy nem bele való és am állóhelyzetbe kiforog menetközben bazkódik
a gyertyát nem autó motor traktor és bicikli közé soroljuk.
Jólvan akkor marad a For eredeti gyűrűje.
És Emzoli szerinted a felső tűgörgőt is érdemes lenne lecserélnem? Hibátlannak tűnik és nemis kopott de kár lenne ha generál után széttörne benne.. Vélemények?
és alapjáraton olyan mintha letiltana?
Vagy pörög rendesen 12 ezret és csak menet közben szaggat?
Am nekem is Bosch autógyertyával megy...
autó gyetya van benne és most csinált először
Próbáld ki egy zsírúj gyertyával és kiderül. :D Amúgy sztem nem.
Feribá valamiért favorizálja a nagy feszítő erejű gyűrűket, énnem értem, hogy miért..

A piros dobozos hondához való dugó egészen használható ahhoz képest, hogy mennyire olcsó.
Nyilvűnnem gyűri mnőség, de nem is annyiba kerül.
Énnem tettnék rá keményebb gyűrűt.
sziasztok ha megyek az mbx el és néha szaggat meg nemforog ki az igaz hogy a gyertya végett csinálja
Értem szóval akkor a For meg a Ram sem olyan rossz. Köszi srácok, akkor megnyugodtam. :) És a gyári gyűrű s jó, amit ezekhez adnak? Mert a Tábori tuning-nál azt mondták, hogyha náluk fúratom, akkor a for dugóhoz nagyobb szilárdságú krómgyűrűket adnak, mert tapasztalataik szerint így jobb. Szerintetek?
For-ról csak jót hallottam, nekem is az van a gépben (nsr80) India (ram) vagy taiwan (for) ez a kérdés :)
nekem RAM van teljesen oké vele. 6 ezer ft-ba került.
Sziasztok!
Most generálozom az MBX 80-asomat és dugattyúra vadászok hozzá.
Már sok időt eltöltöttem kereséssel de csak a FOR márkájúba ütközök mindig (4000-4200 Ft). Egy helyen találtam Athena dugót de az csak alapméretben kapható.
Lécci segítsetek hogy hol szerezhetnék a For-tól jobb minőségű dugót. pl Prox vagy Vertex, stb.
leírom itt is .. levegőztető.