Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szia Trobee Yamaha dt 80 lc 2 höz nem tudnál ilyen kipufogót?
Üdv,érdekelne a karbi. Irj rám
Ilyen van még ???
ja és fejidom is kellene!
hali!honda mb5 kipufogót keresek,ha van ilyened megvenném!06304906559
12 db-ja.
Emezekből is válogathatsz!
hello mennyiért adod a kipufogokat?
Heló!
Nekem van gyár Gianelli-m MBX-re!
szia menyért tudnál nekem csinálni egy ugyan olyan kipufogót ? :D
Sziasztok valaki nek van Honda mbx 80 ra valami jó kipufogója ? amivel jó sportos hangja lesz. Mert a gyárival semmi hangja nincs :) ha valaki tud kipufogót olcsón írjon! :)
Sziasztok gyári indexeket vennék konzolal együtt honda mbx 80 ra akinek van kérem jelezze!
sziasztok honda mbxre keresek hütörácsot akinek van kérem jelezze
Tel: 06703540214 elég ha csak megcsörgetsz visszahivlak
szia! igen érdekel dobnál akkor egy pár darab képet?
Hello
Nem kallódik valakinél jó állapotú Hm183 keihin karbi?
Az se baj ha üres, az enyém sajnos el van repedve az alapjárati fúvókánál.
Érdekelne ezekből egy pár alkatrész ha még meg van!
Hello.
Az mbx/mtx80 cdi-je helyettesìthetõ valamelyik màsik tipuséval? Olyannal amit lehet is kapni?
Honda Mbx 80 motor (1984)
Eladó
sziasztok kis segítségre lenne szükségem honda mb80 hajtókart vettem és 3 századdal kisebb az alsó csapszeg kérdeztem a boltba ahonnan van de azt mondták csak ilyen méretbe van
Hátsó sárvédőd nincs véletlenül?
Hello ha az ülés alattira gondolsz akkor az van! 06705747815
Hello.
Az vázra a blokk alatt rá kell csavarozni egy konzolt. Sajnos nekem sincs meg. Én hiltiszalaggal oldottam meg. Holnap rakok képet ha érdekel.
hallo mindenkinek honda mbx 80 ra a hasidomot hogy kell felszerelni nekem valami hiányzik a vázról
Keresek Mbx 80 hátsó villát! Akinek van kérem jelezze itt , telefonon:06302265808 vagy emailben: farkasgyorgy4@freemail.hu
A három vezeték közül a zöld/fehér megy a feszültségszabályzóba, a zöld a test és a rózsaszín megy a kombinált világítás kapcsolóhoz a kormányra.