Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ahhoz a hengerszetthez már illik egy hozzá tervezett kipufogó, és egy rendes karbi is, no meg egy hibátlan blokk.

Nagyon sokba lenne, és nem lennél vele előrébb :)
Üdv a Clubban. Az lenne a kérdésem a hozzáértőkhöz,hogy MBX 80 as van nekem is ,motorja szépen megy 90 et viszi,8valószinű azért csak annyit mert Német piacra gyártott) ,,tehát a kérdés : ATHENA 110 ES hengerszettet árulnak több helyen a neten shoppkban. igaz nem olcsó ,de kérdés szétcseszi e a blokkomat és kell e kipufogó és karbi tuning is ,hogy optimálisan jó legyen. Mennyire jó vagy kevésbé jók a tapasztalataitok. Köszi a válaszokat.
mi az áttétel rajta ?
lánc lánckerék jó állapotban van ?

kiegyenlítő tengely rendben van ?
volt fenn 16 és 18 as karbim is, 110 es fuvó volt mind2 ben.
Üdv!
Adott egy MBX 80-as motor. Most lett összerakva a blokk, járatós. Az előző gazda szétszedte, de nem tudta összerakni. Én megvettem és most kész, de van egy kis bibije. 1. sebességbe kapcsolok, és pici gázzal tökéletes az elindulás. Azonban ha a forgalom megköveteli, és nagyobb gázzal kell indulni, továbbá gyorsabban engedem fel a kuplungot, akkor rángatást veszek észre a motoron, továbbá azt látom, hogy a hajtáslánc is rángatózik, mint ha egymás után többször ismételve megfeszülne, majd meglazulna. Ezt recsegő-kerregő hang kíséri, és ilyenkor megjelenik a blokkban egy ciripelő hang is. Ezt csak egyesben csinálja. Ha kettesben indulok, ez nem tapasztalható. Más sebességekben menet közben sem észlelhető a probléma.
Valakinek van ötlete arra, hogy mi lehet a hiba?
Előre is köszönöm!
Uzsi. Igen kaptam dugattyút, de sajnos feleslegesen, mert megkel rendelnem a túlméretes dugattyút, azt áprilisban meg is rendelem.
Igen készítek (reprodukálok) mindenféle motoridomot. az MBX első sárvédőjének is megvan most már a sablonja, csak fel kell csiszolnom, és már gyártható is :)
Hali.
Ti mekkora főfúvókát használtok? Mert a leírásban van 90-130-140.
Sziasztok! Mindenkinek ajánlom ezt az oldalt, árak tekintetébe szerintem korrekt! jó böngészést! :) ;) http://robogoalkatreszek.com/
hali itt kérdezz rá! nyáron még láttam itt ezen a linken volt, csak más képpel egy mbx tárcsa volt rajta ilyen lyukasztott, max egy pogácsát raksz alá távtartónak és jó lesz szerintem :) http://robogoalkatreszek.com/i...
Nem tudom lett e már dugattyúd, de én is tudok adni mintát szívesen.
Csinálsz sárvédőket ?

Én a Fehér Holló motoros boltban rendeltem, de szerintem találsz neten is dugattyút. ez egy olcsó RAM márkájú. 6 ezer ft-os téma. Nem tudtak másfélét hozni, volt már több is nekem RAM-ből. Nem volt rá panasz.
Vedd meg a Proxot sajnos drága, de legalább jó minőségű.
Ha már szét van bontva, ne sajnáld rá, inkább legyen később kész.
Tudsz adni egy elérhetőséget? Lehet engem is érdekelne. Köszi.
Én.
Hello. Ki csinálja a rezót rá?
Sziasztok!
MBX80-ba tökéletes állapotú főtengelye esetleg van e valakinek?
Vagy főtengely felújító készletet tud e valaki ajánlani mert én csak Proxot találtam de az 18e nem létezik valami olcsóbb taiwan-i?

Illetve ha valakit érdekel akkor eladnám a kipufogót és a gyújtást meg a karbit róla mert rezo kerül rá és belsőrotoros gyújtás meg nagyobb karbi.
Sziasztok.
Van valakinek pontos infója a felső tűgörgő méretiről? Mert rendeltem 14x19x17-est. De a csapszeg simán átcsúszik rajta úgy,hogy hozzá sem ér a görgőhöz.
Sziasztok. újra problémába ütköztem a dugattyúval. Hiába kaptam mintát, nincs a fúrósnak akkor mint ami kellene. Tudok segíteni honnan érdemes rendelni? 51.80 méret kellene, neten én nem találtam :(
De van jó hírem is, MB első sárvédő már kérhető, és hamarosan kész az MBX sárvédő is!
Keresek MBX 80 vagy 125 lengővillát, elsősorban Pest megyében.
Időközben, egy bontóstól sikerült alkatrészeket szereznem, és dugattyút is kapok. Sajnos hátsó sárvédőt nem sikerült még szereznem :( első sárvédőt ma kapom meg, szóval két hét és lesz!
Mivel az a dugattyú rossz ezért nem kérnék érte pénzt. Viszont ha lesz hátsó sárvédőd legyártva az fog kelleni. Küldj címet és telószámot és elküldöm postán utánvéttel.
mismanc@freemail.hu
Ide küld az adatokat.
Igen az nagyon kellene! Mennyi lesz?
Szia. Sajnos nem találtam ott ahova raktam. Legalább is emlékeim szerint. De meg lesz előbb-utóbb. A dugattyú kell?
Paks.
Hello Mismanc! Nos sikerült megtalálni? Te hova valósi vagy?