Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

nincs, müködött rendesen....
az úszúról is ha lehetne már bocs hogy ennyit akadékoskodom egyébként az úszót ahova bele kell rakni az a rész nincs kikopva?
Az úszón felfogatásánál van egy ragasztási nyom....ettől eltekintve müködött hibátlanul....
oké várom!
Rögtön...
8000 ezer? egyébként a belsejéről csinálnál egy élesebb képet ?
Mennyit gondoltál?
de érdekel!
Az ára nem érdekel...?
műszerfal van eladó?
persze kell! hogy tudjuk a kontaktott felvenni?
Még körül nézek....keresem....
Sziasztok! Eladó honda mb80 a blokk fel lett újítva, dugó még nincs benne. Mbx kerekkel, gyári fejidommal, de van hozzá egy indexes fejidom is, jó fékkel, akksival. Honda mb 50 váz, minden alkatrészével kivéve: kerék, első teleszkóp, első fék. Rengeteg pót alkatrésszel. Sajnos a kocsi építése leterhel ezért eladó. Olcsó pénzért vihető, de akár el is szállítom az ország bármely pontjára. Csere érdekel autó hifi, és felni.
A tetejét nem találom....igy is kell?
az adatlapodon lévő számot lehet hivni?
mindenféleképpen kell a karburátor részleteket hogy tudjuk megoldani?
Én nem látok rajta semmi hibát....
Persze 4 hónapja màr nem volt inditva a drágaság nehogy màr egy karbi niatt bontsam el egyébként semmi hibàlya az uszó az hibàtlan?
Tényleg érdekel?
szia mi pénzért vesztegeted ezeket az alkatrészeket?
szia nekem van egy rezonátor igaz nem gyári én probáltam az enyémre de isszonyatos hangaja van tőle mint ha egy panónia lenne :D
Engem még csak érdekelne az a karburátor ha megvan még nem volt szivem szétbontani a motort hiszen csak karbi hibája van fel lett újjitva az egész motorja :D