Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Értesültem, hogy már jelentkeztél érte ! :D

Ha már lesz idomod, megvehető,írj légyszíves, akár itt akár emailben: akosurban0@gmail.com

Köszi.
Egyben szeretnék megválni az idomoktól, ha valakit komolyan érdekel 10 ezer forintert barmikor elviheto a 3. kerületből. Fejidom ( törött ), 2 oldalidom, hasidom, vizhutes elotti idom, hatsoidom, es a rendszam tarto muanyag elem, valamint odaadom hozza a hatso csomagtartot is!. tovabbi info ezen a szamon tudok adni! 06303240460
Ha az uzenet nekem szólt, odaadom az egészet 10 ezer forintért, a hasidomot pedig ajandékba, hátha egyszer szükséged lesz pótra :) de ezen a számon tudok több infót adni! +36303240460 Üdv!
Rendben :) Jó lenne, mert szeretném pótolni a már alig kapható idomokat a motorokhoz!
Megmondom őszintén, gondoltam is rá, hogy ha sikerül megvennem, akkor írok ! :D

Ha bármelyikőnkhöz is kerül, beszélünk mindenképp!
Sziasztok! Uzsi ha neked sikerül az oldalidomot megszerezned, akkor lehetne, hogy kölcsön adod őket ( vagy bárki akinek most pihen a mocija tudna adni?)? Valahonnan nagyon kellene szereznem, hogy sablont tudjak levenni róla, és megoldódna az idomok beszerzése, mert akkor tudnék utángyártani. Hasidomot már sikerült szereznem és hamarosan kész a sablon róla, így azt is tudok majd gyártani.
Nem szükségszerű bele, szerintem mbx/mtx felhasználók közül 90 % nincs benne. Nekem sincs, nyáron túl is melegedne.
Hali!
2 oldalidom érdekelne. írnál az emailemre, képekkel ? Köszi előre is .

akosurban0@gmail.com
Hello engem érdekelnének az idomok, az alsó hasidom kivételével. Mennyi lenne?
Sziasztok. egy kicsit megcsúszva, de az első sárvédő sablonja készen van, most már korlátlan mennyiségben pótolható ha elveszik ;)
https://www.facebook.com/motivaplastic/
Sziasztok! esetleg valakit érdekelnének Honda MBX müanyag elemek? Sajna a fejidom törött, de a többi egész jó állapotban van! Kérésre tudok képet kesziteni mindenről már kiszerelt állapotban. az összes piros elem 12.000.-FT
Hali.
Van valakinek infója arról,hogy lehet-e az mbx80 termosztátját valami másik típusával helyettesíteni?
Mert vennék bele akkor újat.
Köszi.
Tatán van nekem egy felesleges, elviheted nyugodtan.
Sziasztok mbx 80 as hoz keresnék, első sárvédőt, üléshuzatot és fejidomot, ha valaki tud ilyet kérem írjon emailt eberhardt.peter66@gmail.com
Sziasztok!

Valakinél van elfekvőben egy mbx 80-hoz való ülés? Az sem nagy baj, ha törött a műanyag alsórész.

Peti
Sziasztok!
Alkatrésznek eladó Honda mb 80 egyben 40.000 Ft csak vigyétek , mert 160 ezrembe van, főtengelyes lett, szétverte a frissen fúrt hengert és meguntam a szerelését.
Előtte üzemképes volt!
Érdeklődni: 06706474301
Enyémnél is kijárt a gumiból és lebegett menet közben :D
Én levágtam róla a bütyköket és a helyén kifúrtam, lencse fejű imbusz csavar bele kivülről, belöl meg önzárós anya és sose esik le :D
Igaz enyém csak játszós motor, nem az optikára van kihegyezve.
Szomorú :D Én meg úgy elhagyom mint a füstöt :D ...
Be tudnád linkelni hol vetted, előre is köszi % :D
A gerecse motoron nézz szét, vagy ebay-en.
Sziasztok! MBX 50 fékkart, és fejidomot keresek tartó konzollal együtt.
Hali Mindenkinek! MBX 80-on kissé csúszik a kuplungom. Hol tudnék venni hozzá rugót és lamellákat? A segítséget előre is köszönöm.
Szia Tudnék gyártani oldalidomot is, csak kellene hozzá nekem is először egy garnitúra, amiről leveszem a sablont :( Vadászom, de vagy horror összeg, vagy nincs, kölcsön pedig nem kapok sehonnan :( Hasidomot már sikerült szerezni abból nemsokára tudok gyártani de oldalidom még nincs :(
Szia. Van kieggyenlitő tengelyem :) Üdv