Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

jani!
milyen mtx blokkod van?
ha 125 ös akkor érdekelne!
heló karburátorod nincs eladó ?
Hello mindnekinek van egy Mtx elektronika kábelezésem gyári állapotban vágatlanul 3 000 odaadom vanak alkatrészek is sok féle mtx hez . bloktol kezdve váz .
Sziasztok!
50-es endurón töröm a fejem,de hezitálok...melyik a jobb?MTX v DT?
Melyiknek mik a hátrányai,hiányosságai...?
Formailag a DT szerintem szebb,de ne ez legyen már ami dönt:)
Tudom h itt Honda fanok gurulnak, de szeretnék tisztán látni!
Help please!
Még most is kellene 1 mtx 125ös blokk!:)
Valakinek van írjon pls..
Az alumínium érdekel? Az csak párban van. (Alsó és felső rész) Holnap le tudom fényképezni, de van minden vasam...
Ne haragudj, pontosan melyik vas is érdekelne? Melyikről csináljak képeket?
kelo0022 Nem ismerem a 125-öst. De ha ellátogatsz az oldalamra lehet, hogy találsz 1-2 dolgot.http://hondamtx80.lapunk.hu
A kuplungod lehet rá van nagyon állítva. Ha jól van beállítva a kuplungod, álló hejzetben megtalálod az üreset. Menet közben nemjó ha beugrik mondjuk a part közepén. " Lehetséges hogy a motorolajból kapja az olajzást a váltó?" ezt a kérdést nem értem! A váltóba töltött olajnak cseréig ott kéne maradni. A benzinbe való 2T olaj külön tartályban van. Szerintem már fogyóban van azért gyulladt ki a piros lámpa. Figyelmeztet, hogy tölteni kell bele 2T olajat. A töltő és az ellenőrző csavart ha előttem lenne megtalálnám de így sajna neked kell megkeresned. Esetleg az oldalon nézz szét a képek között megtalálod, hogy a 80-asom hol van.
Erdekel a dolog. Merd mar le legyszives.
Szia! Nekünk 80-as mtx-eink vannak most bontva. Nem tudom, hogy megegyezik-e. Ha érdekel le tudom úgy fotózni, hogy melléteszek 1 mérőszalagot. Megmérem tolómérővel is pontosan. Írj! bzoltan94@indamail.hu
bathoriandras1984@gmail.com
Nekem van egy, MTX 80ason volt. Hibája, hogy a tanksapkán van egy törés, de meg lehet ragasztani, mint ahogy az idomokat is... Hétvégén meg is fogom. Ára kompletten: 5000Ft

Nézz szét hirdetéseim közt! Sok minden van még, ami nincs fent. Üdv:Zoli

http://www.vatera.hu/listings/...
Halisztok!
50-es MTX-hez keresek kormanyzarat(kulcsos tema).
ha valakinek van es ugy erzi h megtudunk alkudni ra irjon.
balibalog@gmail.com
Koszi
Szia! Nem igazán MTX-eztem még, csak bontottam összerakásra, de azt mondanám hogy a váltó problémád összefüggésbe van a kuplunggal, szerintem nem old ki eléggé. Nézd meg, hogy 1esben kuplungolva elmegy-e a motor, ha nem ülsz rajta, csak fogod, hogy mégse dőljön el...
Sziasztok!

A hétvégén vettem egy '87-es évjáratú MTX 125R-t, és olyan kérdésem van hogy váltóolajat hol kell tölteni, illetve hol kell a szintet nézni? Lehetséges hogy a motorolajból kapja az olajzást a váltó?
Igazából az a problémám, hogy ha bemelegszik a motor , akkor járó motornál egyáltalán nem vagy nagyon nehezen ugrik üresbe, viszont ha leállítom a motrot, akkor betudom rakni könnyen üresbe.
Ez vajon miért lehet?
Ja és még valami, elvileg kap a motorblokk olajzást, de mégis visszajelez a olajnyomás piros lámpája!
sziasztok!
még most is érdekelne egy mtx 125 ös blokk!
ha van valakinek vevő volnék rá!
sziasztok!
Csaba vagyok,engem 125ös mtx-hez érdekelne kormánykifli amire a kilóméterórát lehet felfogatni! Ha valakinek van megköszönném ha irna a fórumra.
Köszi
Sziasztok

125 ös MTX hez kellene nekem kipufogó oldali idom esetleg van valakinek ha igen mennyi pénz lenne? 21,19,18 as krossz gumik olcsón vannak nálam.
udv.ádám vagyok.125ös a henger amit árulsz meg olasz .mert ha az megyek érte azonnal külgy telszámot vagy válaszoj.vegeradam@citromail.hu..................................hajó
lene nekem menék érte azonnal alku nélkul.
Szia! Kipufogóm, elektronikám, hűtőm van, minden kifogástalan állapotú. Érdekelne? Van blokkom is, de az nem eladó, de alkatrész az van dögivel, ha kell valami...

Üdv:Zoli
Azon az oldalon 2 szimering van. Az egyik a blokkból tartja a nyomást, a másik az olajat nem engedi befele.
A rugó a szimeringen mindíg a nyomás felé néz.
Blokkot keresnék lehetőleg 80 vagy 125 öset! Kompletten mindennel együtt(pufú, karbi, elektronika, hűtő) A 80 ashoz nem feltétlen szükséges minden. Sürgős lenne...
üdv eladó jo állapotú henger dugóval gyűrűvel 8Eft ért.
Hali kérdezném a főtengely szímering nek hogy kel álni a kuplung felöli oldalnál mert az enyém nek nem a számát látom hanem az alját (rugó) 50 es mtx köszi a választ
.haliho olvastam hogy bontasz egy honda mtx 125öst. olasz.mert ha olasz engem érdekelne a henger dudo gyürü.ha eladod rola ha mem létszi ird meg menyilenne a komplet blok.....és mi baja........................................................cimem....ww
w.vegeradam@citromail.hu.v
árom válaszod.elöre is köszi...